APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Veikla ir pasiekimai
Metodiniai darbai
Kvalifikacijos tobulinimas
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
APIE MANE » Kas naujo ?
spausdinti
2010-11-26 ES SF projekto mokymuose

Paskutiniame šiais metais projekto "Pradinių klasių ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines ir komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas" būsimųjų švietimo konsultantų mokymai kaip ir visada buvo be galo turiningi, naudingi ir aktyvūs. Smagioje, draugiškoje  ir labai kūrybiškoje  "kompanijoje" gvildenome ne tik įvairias mokymosi teorijas, bet svarbiausia praktiškai supratome, kad gyvenant, mokantis, siekiant tikslų galime sėkmingai pasimokyti net ir iš žąsų gyvenimo.
Akimirkos iš mokymų: