APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Veikla ir pasiekimai
Metodiniai darbai
Kvalifikacijos tobulinimas
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
APIE MANE » Kas naujo ?
spausdinti
2010-11-17 Vadovėlių turinio vertintojų seminare

Lapkričio 17 d. Ugdymo plėtotės centro Veiklos analizės ir kokybės užtikrinimo skyriaus organizuotame seminare "Bendrojo lavinimo dalykų vadovėlių ir kitos mokymo(si) medžiagos turinio vertinimas" 30-čiai įvairių Lietuvos mokyklų bei kitų institucijų pedagogų buvo pristatyta vadovėlių ir kitų mokymosi priemonių turinio vertintojų rengimo programa,  bendrojo lavinimo dalykų vadovėlių turinio vertinimo modelis. (Pažyma)

Pirmajame šios programos seminare Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Anglų filologijos katedros lektorė dr. Birutė Ryvitytė supažindino su bendraisiais reikalavimais vadovėlių bei kitų mokymo priemonių recenzijoms, pristatė Lietuvos bei kitų šalių recenzijų tyrimo rezultatus.   

Lektorė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Aurelija Lesauskienė seminare organizavo grupinę veiklą, kurioje aiškinomės kompetencijos sampratą bei raiškos galimybes vadovėliuose, analizavome įvairius, jau išleistus vadovėlius.

Džiaugiuosi, kad tapusi vadovėlių bei kitos mokomosios medžiagos vertintoja, turėsiu galimybę prisidėti prie kokybiškų pradinio ugdymo vadovėlių bei kitos mokomosios medžiagos rengimo, o taip pat  -  perimti kompetetingų pedagoginės šviesuomenės žmonių patirtį.

Ugdymo plėtotės centro informacija.