APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Veikla ir pasiekimai
Metodiniai darbai
Kvalifikacijos tobulinimas
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
APIE MANE » Kas naujo ?
spausdinti
2010-10-28 Būsimųjų švietimo konsultantų mokymuose

Jau trečiąjį kartą vykę projekto "Pradinių klasių ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines ir komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas" būsimųjų konsultantų mokymai praturtino naujomis bei primirštomis idėjomis, noru viską išbandyti, kūrybiškai pritaikyti savo darbuose. Dvi dienos prabėgo nepastebimai. Kiekviena, šaunių lektorių Eglės ir Rasos (Eglė Vaivadienė ir Rasa Vilutienė) vedama seminaro valanda suteikė naujos informacijos, gerų emocijų, prasmingų minčių, praktinės patirties. Praleidus dvi dienas bene šauniausių, novatoriškiausių Lietuvos pradinių klasių mokytojų būryje, iš tiesų norisi ir pačiai augti, tobulėti, ieškoti, išbandyti.
Ačiū Jums už puikų ir prasmingą laiką - smagius Ryto ratus, refleksijas, "užnorinimo" užduotis, "ledlaužių" laužimus, šaunius achrostiko, durstinio, neiginio metodus, tarsi vienodų, bet iš tiesų labai skirtingų citrinų pasakas... 
Su  nekantrumu laukiu kito susitikimo.

Psichologinis išbandymas zefyrais (iš www.lyderiulaikas.lt)P.S. Gal iš tiesų daug kas mumyse užkoduota dar vaikystėje, tačiau kaip vis dėlto svarbu patekti į tinkamą aplinką, kurioje mums leidžiama augti, bręsti,  tobulėti... Netgi, jei vaikystėje mes ir neatsilaikome prieš  gardų ir trokštamą zefyrą.