2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.

MANO KLASĖ » 2015 - 2016 m.m.
Rugpjūčio 25-26 d. Naujoko dienos

Sveiki šaunieji pirmokai - mūsų darbščiosios bitutės!

Smagu buvo su jumis susipažinti per Naujoko dienas. Tikimės, kad pirmos dienos mokykloje jums atnešė daug šaunių ir įsimintinų įspūdžių.

Džiaugiamės, kad jūs labai nesunkiai "atrakinote" avilį ir išsprendėte problemą: "Ar aš jau pasiruošęs/pasiruošusi eiti į mokyklą?".

Sveikiname per šias dvi dienas surinkus pilną korį nektaro, tapus pilnateisiais pirmokų avilio nariais ir įgijus "Būsimojo pirmoko pažymėjimą".

Nekantriai lauksime susitikimų su Jumis rugsėjo pirmąją.

Mokytoja Valdonė ir asistentė Justina

P.S. Noriu pranešti, kad iš Naisių lizdo, kurį stebėjome po Gandrų išskridimo dienos (rugpjūčio 24 d.), dar ir šiandien, rugpjūčio 28 d.  - gandrai neišskrido :) Kaip jūs galvojate - ką tai galėtų reikšti?

Pasidžiaukime fotoakimirkomis iš Naujoko dienų.