2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.

MANO KLASĖ » 2010 - 2014 m.
Rudenėlio šventė

Spalio 4 dieną visoje "Žiniuko" mokykloje karaliavo rudens tematika - čia vyko Rudenėlio šventė. Antrokų klasėje integruotos pasaulio pažinimo veiklos buvo ne tik prasmingos, bet ir labai smagios.  Mokiniai tapo žaismingomis daržovėmis, kurios  susirinko į Daržovių puotą. Joje jos išradingai prisistatė, deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo, minė mįsles, atliko interaktyvias užduotis su "pelėmis išdykėlėmis", kūrė kompoziciją iš miško gėrybių - rudenišką voratinklį ir girinį, labai panašų į tą, kuris (kaip tame animaciniame filmuke) saugo mišką nuo netvarkos, triukšmo, mašinų burzgimo. Vėliau visi vaišinosi patiekalais iš rudens gėrybių. Iš šventės antrokai sugrįžo ne tuščiomis - į namus jie parsinešė stiklainiukus su savo pačių rankomis pagaminta obuoliene.