2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.

MANO KLASĖ » 2010 - 2014 m.
Kaziuko mugė

"Pasakyta padaryta,

Sėsk ir gurgu gurgu.

Išvažiuojam ankstų rytą

Į Kaziuko turgų!"

Neringa

Baigdami antrąją lietuvių kalbos vadovėlio "Pupa" dalį, rengiame literatūrinį - meninį projektą "Neringa". Jo rezultatas - vaizdo pasakojimas.

Lietuvos diena

Gražu ir labai prasminga, kad vasario 14 - ąją, Meilės dieną, mokykloje minėjome ir Lietuvos dieną. Mokyklos langus ir kitas erdves papuošusios širdelės su trispalvėmis priminė kiekvienam apie meilės Tėvynei, savo gimtajam kraštui jausmus.

Skaitovų konkurso laureatė

Vasario 4 d. Akvilė kartu su ketvirtoku Ryčiu atstovavo mokyklą raiškiojo skaitymo konkurse Prano Mašioto pradinėje mokykloje. Nors netapo laimėtoja, tačiau mergaitė džiaugėsi įgyta scenine patirtimi ir gautu Padėkos raštu.

Su Gimtadieniu, Grigai!

Sveikiname Grigą savo aštuntojo gimtadienio proga!

Prisimename, kodėl esame laisvi

Kaip ir kasmet, sausio 13-ąją minėjome Laisvės gynėjų dieną. Šiandien palaikėme ir "Neužmirštuolės" iniciatyvą, savo drabužėliuose įsisegę šios gėlės popierinį žiedą. Taip pasižadėjome visada prisiminti tuos, kurių dėka mes dabar gyvename laisvoje Lietuvoje.

Kalėdų belaukiant

Kalėdų laukimas visada ypatingas. Dvi pirmąsias gruodžio savaites klasėje karaliavo šventiška atsmosfera. Advento metu mokykloje mokiniai patyrė ne tik daug malonių siurprizų, bet ir paruošė savo širdeles didžiajam Kalėdų stebuklui.

Linksmojoje Einšteino laboratorijoje

Lapkričio 29 d. Rusų dramos teatre stebėjome edukacinį cirko spektaklį "Linksmoji Einšteino laboratorija".

Jūratė ir Kastytis

Keliose lapkričio 18-22 savaitės pamokose vyko literatūrinio - meninio projekto "Jūratė ir Kastytis" veiklos.

Gerumo diena

Lapkričio 11 - oji  - švento Martyno diena. Į mokyklos mastu vykstančią akciją mielai įsitraukė ir mūsų klasės antrokai.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>