APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
MANO KLASĖ » 2010 - 2014 m.
spausdinti

Sveikinu sėkmingai  įveikus antrąjį laiptelį, kopiant į Mokslo ir žinių kalną! Linkiu linksmos, šiltos, turiningos ir pilnos nepamirštamų įspūdžių vasaros!

 

                                                                                Mokytoja Valdonė

 

                                             

 

 

 
 
Stovyklaujame

Antrąją "Žiniuko" dienos stovyklos savaitę Antarė, Jonas, Grigas kartu su kitų klasių mokiniais patyrė daug įspūdžių keliaudami gamtos takais. Stovyklautojai varžėsi orientaciniame žaidime Verkių regioniniame parke, lankėsi tropinių drugelių parodoje Vingio parke, keliavo Belmonto pažintiniu taku, iškylavo prie Žaliųjų ežerų.

plačiau
 
Išvyka į Anykščius

Prisiminkime išvykos į Anykščius akimirkas. Dar kartą pajauskime duonos kvapą dalyvaujant edukacinėje programoje, apsilankykime Arklio muziejuje, pasivažinėkime Siauruku, pabuvokime menamoje Mindaugo sostinėje Vorutoje ant Šeimyniškėlių piliakalnio, užkopkime ant Liudiškių kalvos prie Laimės žiburio, apkabinkime Puntuko akmenį.

Mokinių įspūdžiai - čia.

plačiau
 
Su Mamyčių diena!

Sveikiname mamytes su jų švente!

plačiau
 
Lietuvos gamtininkai

Ačiū Jonui ir Akvilei kartu su pirmokėmis Lukrecija ir Gabija balandžio 29 d. dalyvavusiems respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse "Lietuvos gamtininkas" 2014. Nors komandai ir nepavyko laimėti, tačiau apsilankę buvusioje Jaunųjų gamtininkų stotyje  vaikai įgavo neįkainojamos patirties, daug pamatė ir sužinojo. 

plačiau
 
Gamtos tyrėjai

Pavasariui įsibėgėjus, skubame į gamtą. Šiandien mes tiriame, kokie augalai ir gyvūnai sudaro skirtingus miško ardus.

plačiau
 
Ridename margučius

Po Velykų atskubėjome į mokyklą nešini margučiais. Prie pusryčių stalo dalinomės praėjusios šventės įspūdžiais, prisiminėme Velykų prasmę, tradicijas. Ir žinoma, kokios Velykos be margučių ridenimo?!

plačiau
 
"Užderėjo" gimtadieniai.

Šventė veja šventę. Net trys "avinukai" antrokai švenčia savo gimtadienį. Sveikinimai ir patys nuoširdžiausi linkėjimai Elzei, Akvilei ir Jonui!

plačiau
 
Ekskursija į Valdovų rūmus

Kovo 28 dieną mokykloje atšventėme ne tik Šimtadienį, bet ir dalyvavome edukacinėje apžvalginėje ekskursijoje Valdovų rūmuose. 

plačiau
 
Su Gimtadieniu, Aleksandra!

Kad visos Tavo svajonės ir norai išsipildytų! Sveikiname Aleksandrą, sulaukusią devintojo gimtadienio!

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>