2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.

MANO KLASĖ » 2010 - 2014 m.

Sveikinu sėkmingai  įveikus antrąjį laiptelį, kopiant į Mokslo ir žinių kalną! Linkiu linksmos, šiltos, turiningos ir pilnos nepamirštamų įspūdžių vasaros!

Mokytoja Valdonė

Stovyklaujame

Antrąją "Žiniuko" dienos stovyklos savaitę Antarė, Jonas, Grigas kartu su kitų klasių mokiniais patyrė daug įspūdžių keliaudami gamtos takais. Stovyklautojai varžėsi orientaciniame žaidime Verkių regioniniame parke, lankėsi tropinių drugelių parodoje Vingio parke, keliavo Belmonto pažintiniu taku, iškylavo prie Žaliųjų ežerų.

Išvyka į Anykščius

Prisiminkime išvykos į Anykščius akimirkas. Dar kartą pajauskime duonos kvapą dalyvaujant edukacinėje programoje, apsilankykime Arklio muziejuje, pasivažinėkime Siauruku, pabuvokime menamoje Mindaugo sostinėje Vorutoje ant Šeimyniškėlių piliakalnio, užkopkime ant Liudiškių kalvos prie Laimės žiburio, apkabinkime Puntuko akmenį.

Mokinių įspūdžiai - čia.

Su Mamyčių diena!

Sveikiname mamytes su jų švente!

Lietuvos gamtininkai

Ačiū Jonui ir Akvilei kartu su pirmokėmis Lukrecija ir Gabija balandžio 29 d. dalyvavusiems respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse "Lietuvos gamtininkas" 2014. Nors komandai ir nepavyko laimėti, tačiau apsilankę buvusioje Jaunųjų gamtininkų stotyje  vaikai įgavo neįkainojamos patirties, daug pamatė ir sužinojo.

Gamtos tyrėjai

Pavasariui įsibėgėjus, skubame į gamtą. Šiandien mes tiriame, kokie augalai ir gyvūnai sudaro skirtingus miško ardus.

Ridename margučius

Po Velykų atskubėjome į mokyklą nešini margučiais. Prie pusryčių stalo dalinomės praėjusios šventės įspūdžiais, prisiminėme Velykų prasmę, tradicijas. Ir žinoma, kokios Velykos be margučių ridenimo?!

"Užderėjo" gimtadieniai.

Šventė veja šventę. Net trys "avinukai" antrokai švenčia savo gimtadienį. Sveikinimai ir patys nuoširdžiausi linkėjimai Elzei, Akvilei ir Jonui!

Ekskursija į Valdovų rūmus

Kovo 28 dieną mokykloje atšventėme ne tik Šimtadienį, bet ir dalyvavome edukacinėje apžvalginėje ekskursijoje Valdovų rūmuose.

Su Gimtadieniu, Aleksandra!

Kad visos Tavo svajonės ir norai išsipildytų! Sveikiname Aleksandrą, sulaukusią devintojo gimtadienio!

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>