2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.

MANO KLASĖ » 2010 - 2014 m.
Rašom!

Mielai sudalyvavome nacionaliniame V.Kudirkos dailyraščio konkurse "Rašom!". Juk save ir kalbą gerbiantis žmogus privalo rašyti ne tik be klaidų, bet ir aiškiai, įskaitomai, tvarkingai.

Diktanto meistrai

Sveikiname antrokę Lukreciją Griciūtę tapus Vilniaus miesto 2-4 klasių konkurso "Diktanto meistras" nugalėtoja!

Šaunuolis  ir trečiokas Jonas Gabalis, diktante palikęs 1,5 klaidos.

Šventėms artėjant

Ačiū geriesiems nykštukams taip jaukiai papuošusiems klases ir padovanojusiems įspūdingą Advento kalendorių!

Smagu buvo paskutinę šių metų mokslo dieną švęsti Kalėdų šventę mokykloje.

Gražių ir jaukių švenčių!

Tuku tuku traukinys...

Pratęsdami lietuvių kalbos projekto „Kelionė siauruku“ veiklas trečiokai ir antrokai apsilankė Geležinkelių muziejuje.

Rudens šventė

Džiaugdamiesi auksaspalviu ir tokiu dosniu rudeniu darniai ratelyje sukasi morkytės (antrokai) ir svogūnai (trečiokai).

Kernavėje

Fotoreportažas iš rugsėjo 19 - osios išvykos į Kernavę.

Vasaros projektas

Nekantriai laukiame kasdienio Ryto rato, kurio metu trečiokai pristato vasarą parengtus projektus apie Lietuvos įžymias vietas. Džiaugiuosi jūsų stropumu!

Antrokų herbariumai

Antros klasės mokiniai per vasarą sudarė įvairių augalų herbariumus. Pasidžiaukime jų darbais.

Mūsų skaitytojai

Džiaugiamės, kad visi mokinukai vasarą draugavote su knygelėmis. Sveikiname trečiokus Akvilę, Grigą ir Joną bei antrokes Lukreciją, Linetą ir Viltę, perskaičiusius daugiausiai knygelių. Tarp vasaros skaitytojų - lyderių pateko ir 3 kl. mokinės Mija bei Nerija, o taip pat 2 kl. mokinė Viktorija.

Su Rugsėjo 1 - ąja!

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė

Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį.

Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę,

Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia.

Kuo daugiau atradimų, pažinimo džiaugsmo, visapusiško tobulėjimo naujais mokslo metais!

2014-2015 m.m.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>