APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
2017 - 2018 m.m.
2016 - 2017 m.m.
2015 - 2016 m.m.
2010 - 2014 m.
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
MANO KLASĖ » 2010 - 2014 m.
spausdinti

 

Smagios Jums vasaros, puikių

 

įspūdžių!

 

 

 
 
Fotoįspūdžiai iš Trakų

Gegužės 19-osios išvyka į Trakus.

plačiau
 
Gražiausi žodžiai - Tau, mama

Mūsų sveikinimai - mieloms mamytėms.

Gegužės 30-ąją dieną sveikinome  mamas savo meilę išreikšdami vaikiškais žodžiais, savo sukurtais eilėraščiais bei padovanodami pasaką - miuziklą "Švelnukų šalis".

plačiau
 
Lietuvos gamtininkai

Balandžio 23 d.  dalyvavome Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame Respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse "Lietuvos gamtininkas". Sėkmė nusišypsojo antrokų komandai (Linetai, Lukrecijai, Viltei ir Matui), kuri tapo I vietos laimėtojais. Padėkos raštu apdovanoti ir draugiškai rungęsi trečiokai (Aleksandra, Antarė, Nerija ir Jonas).

plačiau
 
Matematikos, lietuvių kalbos ir gamtos žinovai

 
 
Mūsų naujieji draugai

Štai ir sulaukėme laiškų iš Obelių! Smagumėlis!  Džiaugėmės skaitydami tokius įdomius, išsamius ir tvarkingus laiškus. Mūsų naujieji draugai - iš tiesų nuostabūs. Susirašinėjimą būtinai pratęsime.

plačiau
 
Jaunieji prekeiviai

Akimirkos iš kovo 6 d. mokykloje vykusios Kaziuko mugės.

plačiau
 
Rašome laišką

Nors su draugais dažnai bendraujame susirašinėdami žinutėmis, rašydami elektroninius laiškus, naudodamiesi bendravmo programėlėmis, pvz. Skypu, facebook. Tačiau nepamirštame, kad ir šiais laikais ranka parašyti laišką turi mokėti kiekvienas save gerbiantis žmogus. Tad nutarėme parašyti laiškus savo bendraamžiams iš Rokiškio rajono Obelių gimnazijos. Nekantriai lauksime atsakymų!

 
 
Pergalė viktorinoje

Sveikinimai trečiokų komandai, puikiai pasirodžiusioje vasario 26 d. Geležinkelių muziejuje vykusioje Vilniaus miesto mokyklų 3-4 klasių mokinių viktorinoje "Traukiniu į saugaus eismo žinių šalį" ir laimėjusioje III vietą bei atlikusiems geriausiai įvertintą meninę kūrybinę užduotį.

plačiau
 
Lietuvos diena

Vasario 13-ąją ir iškilmingai, ir linksmai paminėjome Valstybės atkūrimo dieną - vasario 16-ąją.

 

plačiau
 
1   2   3   4   sekantis  >>