KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Tiku taku laikrodukas

Užduotys, žaidimai, interaktyvios pamokėlės, demonstravimo priemonės laiko matavimo įgūdžiams tobulinti, laikrodžio pažinimui.

Klasės laikrodžiai - demonstracinės priemonės,  padėsiančios mokyti mokinius pažinti laikrodį.

Kiek dabar laiko? Mechaninio laikrodžio rodomą laiką surasti elektroniniame laikrodyje.

Šiuose interaktyviuose žaidimuose reikia "nutempti" tinkamas elektronių laikrodžių korteles prie tam tikrą laiką rodančių mechaninių laikrodžių.

Galima pasirinkti skirtingo lygio užduotis, kur laikas nurodomas valandų, pusvalandžių, 15 minučių ar minutės tikslumu:

Stop the Clock 1 - valandų ir pusvalandžių
Stop the Clock 2 - penkiolikos minučių
Stop the Clock 3 - penkių minučių
Stop the Clock 4 - minutės
Stop the Clock 5 - minutės

Kiek laiko? - pažymėti tinkamą laikrodį.

Pelė ir sūris. Jeigu teisingai pažymimas nurodytas laikas, pelė, išvengusi katino, pasieks sūrį. (Laikas užrašytas anglų kalba)

Žirafų lenktynės. Tavo žirafa laimės, jei elektroniniame laikrodyje teisingai pažymėsi mechaninio laikrodžio rodomą laiką.

Nustatyk laikrodį. Žaidimą sudaro  4 lygiai.

Taiklus šūvis. Parink tinkamą laikrodį. Žaidimą sudaro trys sudėtingumo lygiai.

Laikrodis. Parašyk, kiek valandų rodo laikrodis.

Kiek laiko? Pasirink tinkamą atsakymą.

Susikurk laikrodį. Prieš užrašydamas laikrodžių rodomą laiką, pasirink laikrodžio modelį, spalvas, skaitmenų tipus.

Nustatyk laikrodį.

Bokšto laikrodis. Pažymėk teisingą atsakymą (žaidimas anglų kalba, pasirenkami trys sunkumo lygiai)

Rask tinkamus laikrodžius. Žaidimas vyresniems pradinukams. Vaiką valdyk rodyklėmis, o tinkamą laikrodį nurodyk žibintuvėliu, spausdamas space arba pelės klavišą.

Mokykis laiką.

"Pasakyk, kiek laiko" - mokomoji kompiuterinė programa lietuvių kalba, skirta padėti vaikams mokytis atpažinti laiką ir nustatyti laikrodį. Joje galima pasirinkti tris mokymosi veiklas: mokymasis, nustatymo testas ir atpažinimo testas. Šios priemonės naudojimui interneto ryšys nereikalingas.

Norėdami atsisiųsti instaliacinį failą - spauskite paveikslėlį (KMP galima atsisiųsti ir iš emokyklos portalo kompiuterinių priemonių pradiniam ir specialiajam ugdymui)

Timetable - programėlė, skirtas mokytis laiko pažinimo, dienotvarkės sudarymo, laiko planavimo ir pan. Pritaikyta ir interaktyvioms lentoms.
Priemonei naudoti internetas nereikalingas. Norėdami atsisiųsti failą, spauskite paveikslėlį.

Laiko užduočių generatorius. Užduotys laikrodžio pažinimui, kurias galima atsispausdinti. Mokiniai pažymi laikrodžio rodomą laiką arba patys nupiešia tinkamas rodykles.

Įmesk į krepšį. Nurodyk laiką.