KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Skaičiuojame pinigus

Užduotys, žaidimai, mokymosi priemonės, padedančios mokiniams suvokti kainos, prekės sąvoką, ugdyti pinigų skaičiavimo gebėjimus, ekonominius įgūdžius.

Baltojo dramblio parduotuvė. Mokymosi priemonė, kurioje reikia parinkti tinkamas Jungtinės Karalystės (Didžiosios Britanijos) monetas.

Kiek pinigų? Priemonėje vaizduojama prekė ir jos kaina. Monetomis reikia parinkti tinkamą sumą.

Kiek pinigų? (2). Prekės pigesnės.

Parink monetas (Didžiosios Britanijos piniginiai vienetai)

Kasoje. Kasoje nuskanuojama prekė. Kasos aparate užrašoma jo kaina. Pirkėjas sumoka pinigus. Reikia suskaičiuoti ir atiduoti jam gražą. (Priemonėje naudojami Jungtinės Karalystės pinigai).

Kasoje (2) - skaičiuojami tik "mažieji pinigai" - pensai.

Pinigų Bingo.  Bingo lentelėje reikia nurodyti, kiek pinigų buvo pavaizduota banknotais ir monetomis (naudojami doleriai).

Pinigėnai. Žaidimas lietuvių kalba, padėsiantis 8-9 metų mokiniams sužinoti apie finansų tvarkymą gyvenimiškose situacijose.

Misija: Pinigai. Atlikdami įtraukiančias misijas vyresnieji mokiniai supras esminius ekonomikos ir finansų dėsnius.

Viskas apie pinigus Europoje. Svetainės lietuvių kalba, kurioje mokiniai ras informacijos apie įvairias Europos valiutas, pinigų istoriją. Detaliai aiškinama, kas yra euras, kada jis buvo įvestas, kur naudojamas.