KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Priemonės demonstravimui

Priemonės, kurių pagalba vaizdžiai demonstruojama skaičių sandara, matematinių veiksmų atlikimas.

Prie Nilo. Demonstracinė priemonė, kurios pagalba susipažįstame su skaičiais iki 20.

Skaičiai iki 20. Priemonėje demonstruojami skaičiai iki 20.

Priemonė, kuri demonstruojama, norint suskaičiuoti butelius.

Pirštai. Mokomojoje priemonėje užlenkiant rankų pirštus skaičiuojami ir demonstruojami pirštai.

Atimtis iki 20. Vaizdžiai demonstruojama, kaip atimti. Priemonė tinkama pirmokams.

Supervėžliukas. Priemonė ("demonstrator" režimas) padės išmokti sudėti dviženklius skaičius. Tinkama 2 klasės mokiniams.

Skaičių skyriai, klasės. Priemonės, kuriomis vaizdžiai demonstruojama skaičių sandara iš vienetų, dešimčių, šimtų, tūkstančių.

Šimtalangis - mokomoji priemonė, kuri tinka aiškinantis skaičių iki 1 000 000 skaičių eilę, nustatyti kintamuosius, aiškintis skaičių sandarą.

Dar keli šimtalangiai

O šiuos šimtalangius (skaičiuojant nuo 0 arba nuo vieno) galite  ir atsispausdinti.

Dviženklių, triženklių, keturženklių skaičių atimtis. Kvadratėlių pagalba, demonstruojama, kaip atimti skaičius.

Keturi veiksmai skaičių ašyje. Priemonėje, pasirinkus norimą veiksmą (sudėtį, atimtį, daugybą ar dalybą) - veiksmas demonstruojamas skaičių eilės pagalba.

Daugybos veiksmo demonstravimas

Daugyba. Priemonės, vaizdžiai aiškinančios daugybos sąvoką.

In the Garden. Vartant interaktyvią knygelę anglų kalba, apžiūrint paveikslėlius, formuluojant pagal juos klausimus, tinkama tobulinti pirmokų skaičiavimo iki 10 įgūdžius.