KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Matuojame masę
Užduotys, mokymosi priemonės, interaktyvios pamokėlės, supažindinančios su masės sąvoka bei masės matavimo vienetais.

Atliekame statistinius tyrimus
Mokymosi priemonės, lavinančios mokinių statistinius gebėjimus - rinkti ir fiksuoti duomenis, skaityti informaciją pateiktą stulpeline, skrituline diagrama, vaizduoti duomenis diagrama, formuluoti išvadas.

Liema ir Padamukų planetos

Naujosios lietuviškos skaitmeninės mokymosi priemonės "Liema ir Padamukų planetos" kūrėjai kviečia pradinių klasių mokinius susipažinti su išmintingaisiais Padamukais ir padėti jiems susigrąžinti klastingojo Makaulės pagrobtas žinias ir išmintį.  Mokiniams siūloma įveikti ir apie 50 įvairių matematinių užduočių.

plačiau

Dar kelios naudingos nuorodos matematikos mokymuisi
Čia pasirinksite dar daugiau interaktyvių užduočių, žaidimų, kurie padės vaikams smagiai mokytis matematikos.

Animacinės eiliuotės
Šios animacinės eiliuotės - interaktyvios dainelės, eilėraščiai, klausimai priešmokyklinio amžiaus, pirmos klasės ar specialiųjų poreikių mokinius moko skaičių eilės iki 10.

Skaičiuotuvas
Supažindinant mokinius su skaičiuotuvu ir jo funkcijomis, galima pasinaudoti interaktyviomis šiomis skaičiavimo priemonėmis.

<<  ankstesnis  1   2   3