KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Geometrija pradinukams
Šios užduotys lavina mokinių plokštuminių bei erdvinių figūrų pažinimo gebėjimus, supažindina su simetrijos sąvoka, koordinačių plokštuma.

Trupmenos
Čia rasite mokymosi objektų, susijusių su trupmenų mokymu. Jie padės mokiniams geriau įsisavinti trupmenos sąvoką ir prasmę.

Tiku taku laikrodukas

Užduotys, žaidimai, interaktyvios pamokėlės, demonstravimo priemonės laiko matavimo įgūdžiams tobulinti, laikrodžio pažinimui.

Matuojame ilgį

Šios užduotys supažindins su ilgio matavimu, ilgio matavimo vienetais, figūrų ploto ir perimetro skaičiavimu.

Skaičiuojame pinigus
Užduotys, žaidimai, mokymosi priemonės, padedančios mokiniams suvokti kainos, prekės sąvoką, ugdyti pinigų skaičiavimo gebėjimus, ekonominius įgūdžius.

Matuojame masę
Užduotys, mokymosi priemonės, interaktyvios pamokėlės, supažindinančios su masės sąvoka bei masės matavimo vienetais.

Atliekame statistinius tyrimus
Mokymosi priemonės, lavinančios mokinių statistinius gebėjimus - rinkti ir fiksuoti duomenis, skaityti informaciją pateiktą stulpeline, skrituline diagrama, vaizduoti duomenis diagrama, formuluoti išvadas.

Liema ir Padamukų planetos

Naujosios lietuviškos skaitmeninės mokymosi priemonės "Liema ir Padamukų planetos" kūrėjai kviečia pradinių klasių mokinius susipažinti su išmintingaisiais Padamukais ir padėti jiems susigrąžinti klastingojo Makaulės pagrobtas žinias ir išmintį.  Mokiniams siūloma įveikti ir apie 50 įvairių matematinių užduočių.

plačiau

Dar kelios naudingos nuorodos matematikos mokymuisi
Čia pasirinksite dar daugiau interaktyvių užduočių, žaidimų, kurie padės vaikams smagiai mokytis matematikos.

Animacinės eiliuotės
Šios animacinės eiliuotės - interaktyvios dainelės, eilėraščiai, klausimai priešmokyklinio amžiaus, pirmos klasės ar specialiųjų poreikių mokinius moko skaičių eilės iki 10.

<<  ankstesnis  1   2   3   sekantis  >>