KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Daugyba. 2 kl. su Dositey
Interaktyvios pamokėlės, mokomieji žaidimai, užduočių lapai, skirti mokytis lentelinės daugybos. Užduotys tinka antrokams - trečiokams. Atskirais atvejais -  ir vyresniesiems pradinukams.

Daugyba ir dalyba 3-4 kl. su Dositey
Interaktyvios pamokėlės, mokomieji žaidimai, užduočių lapai, skirti mokytis daugybos ir dalybos. Užduotys skirtos trečiokams ir ketvirtokams.

Įvairūs aritmetiniai veiksmai
Mokomosios kompiuterinės programos, žaidimai, užduotys moko atlikti keturis pagrindinius aritmetinius veiksmus, o taip pat lavina mokinių mąstymo gebėjimus, įtvirtina skaičiavimo įgūdžius, moko rasti nežinomuosius, veiksmų atlikimo tvarkos. Tinka įvairaus amžiaus pradinukams.

Aritmetika mažiausiems

Skaičių eilės suvokimo, sudėties ir atimties veiksmų užduotys pirmokams, antrokams bei specialiųjų poreikių mokiniams.

Lygtys, nežinomųjų radimas
Užduotys, kurios tobulina, įtvirtina, patikrina mokinių gebėjimus spręsti lygtis, rasti nežinomuosius.

Geometrija pradinukams
Šios užduotys lavina mokinių plokštuminių bei erdvinių figūrų pažinimo gebėjimus, supažindina su simetrijos sąvoka, koordinačių plokštuma.

Trupmenos
Čia rasite mokymosi objektų, susijusių su trupmenų mokymu. Jie padės mokiniams geriau įsisavinti trupmenos sąvoką ir prasmę.

Tiku taku laikrodukas

Užduotys, žaidimai, interaktyvios pamokėlės, demonstravimo priemonės laiko matavimo įgūdžiams tobulinti, laikrodžio pažinimui.

Matuojame ilgį

Šios užduotys supažindins su ilgio matavimu, ilgio matavimo vienetais, figūrų ploto ir perimetro skaičiavimu.

Skaičiuojame pinigus
Užduotys, žaidimai, mokymosi priemonės, padedančios mokiniams suvokti kainos, prekės sąvoką, ugdyti pinigų skaičiavimo gebėjimus, ekonominius įgūdžius.

<<  ankstesnis  1   2   3   sekantis  >>