KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Matematinių užduočių generatoriai

Matematikos užduočių generatorių pagalba galite susikurti savo užduotis, jie padės efektyviau pasirengti matematikos pamokoms, įtvirtinti įvairius mokinių matematinius gebėjimus.

Susikurtas užduotis galima ir atsispausdinti ir atlikti online

Matematinių užduočių generatorius, kuriam internetas nereikalingas. (Instaliacinį failą atsisiųskite paspaudę paveikslėlį)

Microsoft įrankiu Math Worksheet Generator užduotis galime kurti taip pat neturėdami interneto (Instaliacinį failą atsisiųskite iš svetainės, paspaudę "gauti jį dabar").

School House Technologies siūlo laisvai parsisiųsti įrankį MathResourseStudio.

Suvesk taškus. Skaičių eilės (iki 20, 100) mokymuisi gali praversti įvairių paveikslėlių šablonai, kuriuos atsispausdiname ir pasiūlome vaikams juose iš eilės suvesti taškus. Paveikslėlius galima rinktis įvairias temas - gyvūnai, statiniai, gėlės, transporto priemonės ir kt.

Super Teeacher Worksheets siūlo padalomąją medžiagą - užduotis, kurios lavina įvairius mokinių matematinius gebėjimus.

SEN Teacher. Ypač naudingos įvairių geometrinių figūrų išklotinės, laikrodžių modeliai.

That Quiz.

Pasigaminkite matematinių priemonių - žaidimų. Čia rasime paruoštų matematinių grandinėlių, įdomiųjų kvadratų, daugybos, dalybos treniruoklių.