KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Įdomioji matematika

Kompiuterinės priemonės, atskleidžiančios, kokia įdomi yra matematika. Čia rasime tangramas, logines mįsles, spirografą ir kitas įdomiąsias matematines užduotis.

Matematikos įdomybių svetainė Math is Fun.

Suskaičiuok akutes. Žaidime galima pasirinkti lengvą lygį, kai skaičiuojama dviejų kauliukų akučių suma, taip pat - trijų, keturių akučių sumos (1-2 kl). Tačiau galima pasirinkti dar sudėtingesnį skaičiavimą, kai, pvz. du skaičius reikia sudėti, o trečią atimti arba  dviejų skaičių sumą padauginti iš kitos dviejų skaičių sumos (3-4 kl.).

Spirografas

Tangramos

Skaičiavimo mašina. Turint pradinį skaičių ir naudojant įvairius veiksmus - skaičiaus dvigubinimas, dalinimas per pusę, 7 pridėjimas, 3 atėmimas - reikia gauti nurodytą skaičių.

Skaičiavimo mašina(2). Turint pradinį skaičių ir naudojant įvairius veiksmus - skaičiaus dvigubinimas, dalinimas per pusę, 3 pridėjimas, 5 atėmimas - reikia gauti nurodytą skaičių.

Shape Inlay - slenkačias ir besikeičiančias figūras mokiniai turi sudėlioti taip, kad būtų užpildytas visas piešinys arba surinkta kuo daugiau taškų.
Tinka ir pirmokams bei antrokams.

Susipažink su romėniškais skaičiais. Paversk arabiškus skaičius į romėniškus skaičius.

Jei mėgsti spręsti Sudoku, apsilankyk

Daugiau  įdomių užduočių skyrelyje Lavink reakciją, atmintį, dėmesį