KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok
Dar kelios naudingos nuorodos matematikos mokymuisi

Čia pasirinksite dar daugiau interaktyvių užduočių, žaidimų, kurie padės vaikams smagiai mokytis matematikos.

IXL. Viena populiariausių matematinių svetainių, kurioje gausu užduočių pradinių klasių mokiniams, o taip pat priešmokyklinukams bei vyresniųjų klasių moksleiviams. Jos sukirstytos pagal amžiaus grupes bei skirtingų matematinių gebėjimų lavinimo sritis.

SoftSchools.com.  Interaktyvių matematinių užduočių svetainė. Užduočių pobūdį mokytojai gali patys susigeneruoti, priklausomai nuo to, kokius mokinių gebėjimus siekia tobulinti.

KidsNumbers - matematiniai žaidimai, suskirstyti pagal matematikos mokymosi sritis.

ABCya! Smagios matematinės (ir ne tik matematinės) užduotys pagal klases, mokinių gebėjimų lygį.

Matematinių užduočių svetainė Math-play.

Įdomioji matematika  - Math is Fun