KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok

Matematinių užduočių generatoriai

Matematikos užduočių generatorių pagalba galite susikurti skaičiavimo užduotis, įvairius pratimus, padėsiančius efektyviau pasirengti matematikos pamokoms, įtvirtinti įvairius mokinių matematinius gebėjimus. Čia siūlomi ir jau parengti spausdinimui matematinių užduočių lapai, šablonai, išklotinės.

Priemonės demonstravimui

Priemonės, kurių pagalba vaizdžiai demonstruojama skaičių sandara, matematinių veiksmų atlikimas.

Įdomioji matematika
Kompiuterinės priemonės, atskleidžiančios, kokia įdomi yra matematika. Čia rasime tangramas, logines mįsles, spirografą ir kitas įdomiąsias matematines užduotis.

Skaičių eilė. Skaičių sandara

Šios mokomosios kompiuterinės priemonės padės mokiniams geriau suvokti skaičių eilę, skaičių sandarą, lavins kitus mąstymo gebėjimus.

Sudėtis ir atimtis
Skaitmeninės mokymosi priemonės - matematiniai žaidimai, užduotys, interaktyvios pamokėlės, skirtos įtvirtinti mokinių sudėties bei atimties gebėjimus.

Daugyba ir dalyba

Čia rasite mokomųjų kompiuterinių priemonių - matematinių žaidimų, užduočių,  skirtų mokytis daugybos ir dalybos veiksmų.

Įvairūs aritmetiniai veiksmai
Mokomosios kompiuterinės programos, žaidimai, užduotys moko atlikti keturis pagrindinius aritmetinius veiksmus, o taip pat lavina mokinių mąstymo gebėjimus, įtvirtina skaičiavimo įgūdžius, moko rasti nežinomuosius, veiksmų atlikimo tvarkos. Tinka įvairaus amžiaus pradinukams.

Aritmetika mažiausiems

Skaičių eilės suvokimo, sudėties ir atimties veiksmų užduotys pirmokams, antrokams bei specialiųjų poreikių mokiniams.

Lygtys, nežinomųjų radimas
Užduotys, kurios tobulina, įtvirtina, patikrina mokinių gebėjimus spręsti lygtis, rasti nežinomuosius.

1   2   3   sekantis  >>