KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Skaičiuok, matuok, galvok

Matematinių užduočių generatoriai

Matematikos užduočių generatorių pagalba galite susikurti skaičiavimo užduotis, įvairius pratimus, padėsiančius efektyviau pasirengti matematikos pamokoms, įtvirtinti įvairius mokinių matematinius gebėjimus. Čia siūlomi ir jau parengti spausdinimui matematinių užduočių lapai, šablonai, išklotinės.

Priemonės demonstravimui

Priemonės, kurių pagalba vaizdžiai demonstruojama skaičių sandara, matematinių veiksmų atlikimas.

Įdomioji matematika
Kompiuterinės priemonės, atskleidžiančios, kokia įdomi yra matematika. Čia rasime tangramas, logines mįsles, spirografą ir kitas įdomiąsias matematines užduotis.

Skaičių eilė. Skaičių sandara

Šios mokomosios kompiuterinės priemonės padės mokiniams geriau suvokti skaičių eilę, skaičių sandarą, lavins kitus mąstymo gebėjimus.

Skaičių eilė. Sudėtis. 1-2 kl. su Dositey
Interaktyvios pamokėlės, mokomieji žaidimai, užduočių lapai, skirti mokytis sudėties iki 20 (peržengiant dešimtis) ir dviženklių skaičių sudėties. Užduotys skirtos pirmokams ir antrokams. Atskirais atvejais tinka ir vyresniesiems pradinukams.

Atimtis. 1-2 kl. su Dositey
Interaktyvios pamokėlės, mokomieji žaidimai, užduočių lapai, skirti mokytis atimties iki 20 (peržengiant dešimtis) ir dviženklių skaičių atimties. Užduotys skirtos pirmokams ir antrokams. Atskirais atvejais tinka ir vyresniesiems pradinukams.

Sudėtis ir atimtis
Skaitmeninės mokymosi priemonės - matematiniai žaidimai, užduotys, interaktyvios pamokėlės, skirtos įtvirtinti mokinių sudėties bei atimties gebėjimus.

Sudėtis ir atimtis 3-4 kl. su Dositey
Interaktyvios pamokėlės, mokomieji žaidimai, užduočių lapai, skirti mokytis triženklių ir didesnių skaičių sudėties ir atimties. Užduotys skirtos trečiokams ir ketvirtokams.

Daugyba ir dalyba

Čia rasite mokomųjų kompiuterinių priemonių - matematinių žaidimų, užduočių,  skirtų mokytis daugybos ir dalybos veiksmų.

1   2   3   sekantis  >>