KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pramogauk ir tobulėk
Kurk savo pasaulį

Kurk savo pasaulį populiariuose Lietuvos bei pasaulio vaikų žaidžiamuose virtualiuose žaidimuose. Tik nepamiršk - virtualus niekada neatitiks tikrojo pasaulio. Tad - neužsižaisk :)

* Nori pasijusti tikru ūkininku? Tada, žaisk žaidimą Mano ūkis - augink daržoves Lietuvoje, augink Afrikoje žirafas, gaudyk žuvis ežere, būk geriausias ūkininkas.

* Ūkininku pasijusi ir žaisdamas žaidimą Mano daržas.

* Augink vaisius, spausk iš jų sultis, parduok jas draugams, kurk ekologinį ūkį - žaisk Sulčių imperiją.

* Žaisdamas Akvariumą, augink žuvytes, puošk akvariumą, kurk povandeninį pasaulį.

* Virš trijų milijonų žmonių žaidžia Free Realms.  Šiame virtualiame pramogų pasaulyje gali ir tu susikurti savo herojų ir pasinerti į pramogų bei nuotykių pasaulį.

* Rinkis įvairius pastatus, kelius, žmones ir susikurk savo miestą:

* Kuri mergaitė nenori tapti tikra superpanele? Ja pasijusi žaisdama žaidimą Superpanelė.