KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pramogauk ir tobulėk
Gražiausių žiemos švenčių belaukiant...ir sulaukus

Viena gražiausių metų švenčių - Kalėdos. Šie kalėdiniai, šventiniai ar žiemiški žaidimai, dėlionės bei kitokios pramogos padės  tau ne tik linksmai praleisti laiką,  bet ir išmokti ar galvelę pamankštinti.

Šventiškas kambarys. Papuošk Kalėdų eglutę ir kambarį.

Skirtumai. Surask 7 skirtumus.

Kalėdų ornamentas. Stenkis sudėlioti po tris tos pačios spalvos žaisliukus ir pereiti į aukštesnį lygį.

Penki žaisliukai. Sudėk penkių žaisliukų liniją - surink kuo daugiau taškų.

Kalėdiniai Mahjong'ai. Rask ir panaikink du vienodus paveikslėlius, kol nelik nė vienos kaladėlės.

Kalėdinės figūrėlės. Apkeisk vietomis figūrėles, kad gautum trijų vienodų paveikslėlių eilę.

Kalėdų senelio žvaigždutės. Surink jas į Kalėdų senelio maišą.

Ar pavyks įžiebti Kalėdų eglutę?

Dovanos. Gaudyk tik Kalėdų dovanėles !

Senis Besmegenis.  Sukurk savąjį Besmegenį.

Įvairios kalėdinės dėlionės.

Advento kalendorius. Laukdami Kalėdų stebuklo,  atverkite kasdien po vieną kalendoriaus langelį, pasidžiaukite linksmu šventišku paveikslėliu ar sudėliokite dėlionę. (Ačiū už nuorodą Daliai S.)

Iškirpk snaigę. Pasinaudok virtualiomis žirklutėmis ir iškarpyk snaigę. Gali ją nusiųsti ir draugams, užrašyti sveikinimą.

Miško žvėrelių sveikinimas. Paspausk ant voko ir rasi kalėdinį sveikinimą nuo miško žvėrelių. (Ačiū už nuorodą Skirmantei)

Pasivaišinkite! Išsikepkite virtualių sausainiukų.