KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pramogauk ir tobulėk

Kad kompiuteris netaptų priešu

Kompiuteris bus tavo draugas, jei laikysies taisyklių. Pakartok jas.
Turbūt žinai, kad ir internete - ne vien smagumai. Jame - slypi ir pavojai. Nepamiršk jų.
Linkime smagaus ir naudingo laiko, praleisto prie kompiuterio!

Žaisk
Tūkstančiai smagių žaidimų laukia tavęs interneto platybėse. Pasirink labiausiai patinkančius ir pramogauk !

Dėlionių planeta
Jei mėgsti dėliones - šis puslapis tau! Čia gali ne tik rinktis paveikslėlius, detalių skaičių, bet susikurti dėlionę iš savų nuotraukų ar paveikslėlių.

Kurk savo pasaulį

Kurk savo svajonių pasaulį populiariuose Lietuvos bei pasaulio vaikų žaidžiamuose virtualiuose žaidimuose. Tik nepamiršk - virtualus niekada neatitiks tikrojo pasaulio. Tad - neužsižaisk :)

Lavink reakciją, atmintį, dėmesį
Žaisdamas šiuos žaidimus ne tik puikiai praleisi laiką, bet ir mokysies dėmesingumo, lavinsi atmintį, reakciją, pastabumą.

Jeigu mėgsti spręsti SUDOKU
Pasinerk į raidžių, skaičių, paveikslėlių SUDOKU pasaulį. Spręsk šiuos visų mėgstamus galvosūkius internete arba atsisiųsk juos ir atsispausdink.

Velykų žaidimai
Kartu su pavasariu atskuba ir nuostabi šventė - Velykos. Belaukdamas jų, žaisk smagius Velykų žaidimus.

Valentino dienos žaidimai
Jei patinka vasario 14 - oji - Širdučių, Meilės diena, žaisk smagius Valentino dienos žaidimus.
plačiau

Gražiausių žiemos švenčių belaukiant...ir sulaukus
Viena gražiausių metų švenčių - Kalėdos. Šie kalėdiniai, šventiniai ar žiemiški žaidimai, dėlionės bei kitokios pramogos padės  tau ne tik linksmai praleisti laiką,  bet ir išmokti ar galvelę pamankštinti.

1   2   sekantis  >>