APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Kalbėk, skaityk, rašyk
Pažink, tyrinėk, atrask
Skaičiuok, matuok, galvok
Kurk, piešk, muzikuok
Pramogauk ir tobulėk
Išmaniųjų mokytojų kampelis
Įrankiai, programėlės
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
spausdinti
Žmonių gyvenamoji aplinka. Interaktyvios pamokėlės

Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai geografijos temų nagrinėjimui (pasaulio pažinimo sritis: žmonių gyvenamoji aplinka). 
 

 

 

 


Everestas - aukščiausia pasaulio viršukalnė.

"Alpinistas ir filmų kūrėjas Deividas Briširsas (David Breashears) iš 477 nuotraukų, fotografuotų pro 300 mm objektyvą, sudėliojo unikalų, net 1 mlrd. pikselių fotokadrą, kuriame užfiksuota aukščiausia planetos viršukalnė – Everestas (Džomolungma). Nuotrauką kompiuterio pele galima pritraukti taip arti, jog susidarys įspūdis, kad stovi ant aukščiausios pasaulio stogo smailės" (www.balsas.lt). Visas straipsnis - čia.


 


Gamtinė įvairovė. Mokiniai pasirenka norimą paveikslėlį, dėlionės detalių skaičių ir sudeda skirtingų geografinių landšaftų fotografijas.
 


Žaidimas Pasiklydę vaikučiai padės mokiniams lengviau įsiminti metų laikų ir mėnesių pavadinimus.
 

 

Projektas "Bendri krantai" vyko 2007 m.. Jo iniciatoriai ir įgyvendintojai Šiaurės ministrų tarybos biuras ir Suomijos Respublikos ambasada Lietuvoje.Projektu buvo siekiama pristatyti ir paviešinti aktualius iššūkius, susijusius su Baltijos jūra ir jos pakrantėmis. Nors renginių ciklas ir baigėsi, dar galima patikrinti savo žinias žaidime „Žuvies kelionė". 
Susipažink su Birštonu gaudydamas banginuką.


 
Valstybės - Lietuvos kaimynės


 
11 Lietuvos miestų


 
Lietuvos apskritys ir jų svarbiausi miestai


 

Daugiau priemonių:

Apie Lietuvą
Apie EuropąSMP Geografija 6 kl., Geografija 6-8 kl.  ir kitos geografinės svetainėsSMP "Mokinukai.lt" (temos, potemės, užduotys)

SMP "Mano šalis - Lietuva"