KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Pinigai Europoje

"Viskas apie pinigus Europoje" ir "Euras Lietuvoje" - svetainės lietuvių kalba, kurioje mokiniai ras informacijos apie eurą, kitas Europos valiutas, pinigų istoriją, banknotų spausdinimą, monetų kalimą. Tinklaraščiai siūlo ir edukacinius žaidimus pinigų tematika.

Viskas apie pinigus Europoje. Tapk euro komandos nariu ir:

Sužinok daugiau. Čia rasi tris skyrelius. "Viskas apie pinigus" pasakojama pinigų istorija, kas yra pinigai, kokios pirmosios Europos valiutos. "Euras ir tu" - supažindina su euru, jo įvedimu, paskirtimi, naudojimu. "Euro gyvenimas" aiškina apie euro dizainą, banknotų spausdinimą bei monetų kalimą.

Žaisk žaidimus: "Monetos ir šalys", "Banknotų dėlionė", "Nerk ir skaičiuok", "Viktorina euro tema", "Keliautojas laiku".

Svetainė Euras Lietuvoje - taip pat siūlo susipažinti su euru bei atlikti  Euro klausimyno , Euro dėlionės bei kitas užduotis

Lietuvos banko edukacinė mokomoji medžiaga apie eurą.