KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Pažįstame pasaulį su "Pelėmis išdykėlėmis"

Projekto „Mokymo inovacijų taikymo infrastruktūros kūrimas siekiant plėtoti  netradicinio ugdymo formų įvairovę“ metu 15-os Lietuvos mokyklų mokytojai kūrė pamokas, skirtas naudoti su MS Mouse Mischief įrankiu. Projekto svetainėje patalpinta daugiau nei 100 interaktyvių priemonių pasaulio pažinimo pamokoms.

Iš svetainės peliukai.lt galime laisvai parsisiųsti MS Power Point pamokėles-pateiktis, kuriomis, naudodami Multiple Mouse Mischief technologiją, pagyvinsime savo užsiėmimus, lavinsime visų šešių Bendrosiose programose apibrėžtų pasaulio pažinimo ugdymo sričių gebėjimus. Tokių pamokų čia - 115 (1 kl. - 23; 2 kl. - 20; 3 kl. - 27; 4 kl. - 28)

Kviečiami ir kiti Lietuvos mokytojai dalintis savo patirtimi taikant "Pelių išdykėlių įrankį ugdymo procese ir čia talpinti savo pamokėles.