KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija
Kompiuterinė mokymo ir mokymosi priemonė -  Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija „Žemė, augalai, gyvūnai" padės mokiniams ir visiems besidomintiems įgyti daugiau biologijos ir geografijos žinių bei gebėjimų, išsamiau supažindins su Lietuvos klimatu, žemės gelmių ir gamtos turtais, augalų ir gyvūnų įvairove, jų apsauga.
plačiau

Bitinijos šalyje - televizijos laidelė vaikams

Linksmi reportažai, įdomūs svečiai, mažųjų talentų pasirodymai, kelionės į nematytas, negirdėtas šalis.... Šiaulių televizijos laidelės  "Bitinijos šalis" herojai - Bitutė, Katuotas Batinas, Sekmadieniukas ir bibliotekininkas Motiejus atvers vaikams įvairias pasaulio paslaptis.

Ar žinai?
Mokslo populiarinimo svetainė "Ar žinai?", kurioje smalsučiai ras informacijos pačiomis įvairiausiomis temomis, varžysis konkursuose, žais edukacinius žaidimus, diskutuos, bendraus su bendraminčiais ir smagiai leis laiką.

<<  ankstesnis  1   2   3   4