APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Kalbėk, skaityk, rašyk
Pažink, tyrinėk, atrask
Skaičiuok, matuok, galvok
Kurk, piešk, muzikuok
Pramogauk ir tobulėk
Išmaniųjų mokytojų kampelis
Įrankiai, programėlės
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
spausdinti
Elektromagija
Svetainėje Elektromagija mokiniai sužinos apie elektrą, jos kilmę, istoriją, išradėjus, apie saugų elgesį su elektros prietaisais, apie elektros izoliatorius ir laidininkus ir kt. Jiems siūlomi mokomieji, patikrinamieji žaidimai, testai, virtualios kelionės.
plačiau
 
Lietuva - mano šalis
Lietuva - mano šalis - tai interaktyvi vaizdinė ir garsinė mokymo priemonė, skirta integruotai mokyti istorijos, literatūros ir Lietuvos kultūros 2–4 klasėse. Priemonė taip pat yra suderinta su interaktyviosiomis lentomis.
plačiau
 
Mokinukai.lt
Kompiuterinė mokomoji priemonė Mokinukai.lt, skirta  pasaulio pažinimo pamokoms pradinėse klasėse. Priemonės pagalba siekiama ugdyti pasaulio pažinimo sričių: sveikata ir saugumas, žmogus ir gyvenamoji aplinka, žmogaus gyvenimo kaita, gyvoji ir mokinių gebėjimus, numatytus Bendrosiose pradinio ugdymo programose.
plačiau
 
Gamta ir žmogus 5-6 kl.
Integruotas gamtos mokslų kursas IKT pagrindu 5-6 klasėms "Gamta ir žmogus" orientuotas į vyresnių klasių moksleivius, tačiau nemažą dalį  mokymosi objektų (MO) kūrybiškai galėtų naudoti ir pradinių klasių mokytojai, ypač dirbantys 3 - 4 - ose klasėse, kurie siekia ugdymo procesą praturtinti inovatyviais mokymo(si) metodais, efektyviau lavinti mokinių bendrąsias bei dalykines kompetencijas.
plačiau
 
Geografija žingeidiems
Skaitmeninė mokymosi priemonė (SMP) "Geografija" skirta 6 klasės mokiniams. Tačiau ja gali naudotis ir pradinių klasių mokytojai, ruošdamiesi pasaulio pažinimo pamokoms bei gabesnieji, žingeidūs pradinukai. Naudingų mokymosi objektų rasime ir SMP Geografija 6-8 klasei. Taip pat pateikiame ir nuorodų į įvairius geografinius žaidimus, naudingas internetines svetaines, kurios praplės mokinių ir mokytojų geografines žinias.
plačiau
 
Gimtoji istorija

SMP "Gimtoji istorija" pagrįsta moderniausių technologijų galimybėmis perteikti istoriją įtaigiomis priemonėmis – vaizdo siužetais, muzika, kompiuteriniais žaidimais, elektroninėmis užduotimis ar teminiais siužetais. Nors ji skirta 7-12 klasių mokiniams, tačiau kai kuriuos mokymosi objektus  - iliustracijas, žaidimus, vaizdo siužetus galima naudoti supažindinant  ir pradinukus su svarbiausiais Lietuvos istorijos laikotarpiais bei iškiliausiais veikėjais.

plačiau
 
Žmogaus biologija
Nors skaitmeninės mokymosi priemonės (SMP) "Žmogaus biologija 1 dalis" bei "Žmogaus biologija 2 dalis" skirta 9 klasių mokiniams, tačiau vaizdūs interaktyvūs pasakojimai apie žmogaus  griaučius, raumenis, virškinimo, kvėpavimo bei kraujotakos sistemą sudomins ir žingeidžius pradinukus.

plačiau
 
Biologija bei istorija gimnazijoms
Biologijos bei istorijos interaktyvių audiovizualių mokymosi modulių kursas parengtas gimnazijoms bei vidurinių mokyklų 9-12 klasėms, tačiau juose yra keletas mokymosi objektų, kuriuose galime panaudoti ir pradinėse klasėse, nagrinėjant pasaulio pažinimo sričių: žmogus ir sveikata, žmogaus gyvenimo kaita, ugdymo turinį.  
plačiau
 
Tyrinėjame mišką, tvenkinį, pievą
Skaitmeninės mokymosi priemonės "Miško tyrinėtojas", "Pievos tyrinėtojas", "Tvenkinio tyrinėtojas" supažindina vaikus su miškui, pievai, tvenkiniui būdinga gamtine aplinka - augalais, gyvūnais. Priemonės atitinka pasaulio pažinimo srities - žmogus ir gyvoji gamta - ugdymo turinį, gali būti naudingos planuojant išvyką į gamtą.
plačiau
 
Lietuvių etninė kultūra

Skaitmeninės mokymosi priemonės (SMP) "Lietuvių etninė kultūra" (I, II, III dalis) padės mokytojui atsirinkti reikalingiausią, patikimą etninės kultūros ugdymo(si) informaciją, suteiks galimybę tobulinti(s) etninės kultūros gebėjimus, kurie būtų integruojami į ugdymo(si) turinį, moksleivių įsisąmoninami ir puoselėjami tolesniame gyvenime. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   sekantis  >>