APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Kalbėk, skaityk, rašyk
Pažink, tyrinėk, atrask
Skaičiuok, matuok, galvok
Kurk, piešk, muzikuok
Pramogauk ir tobulėk
Išmaniųjų mokytojų kampelis
Įrankiai, programėlės
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
spausdinti
Keliaujame po Lietuvą
Pažvelkime į Lietuvą iš paukščio skrydžio, pakeliaukime įžymiais bei nuostabiais jos takais kartu su  "Lietuva", "Lietuvos maršrutai", "Fotoskrydis", "Lietuva panoramose", "Virtualūs turai - 3D panorama" svetainių kūrėjais.
plačiau
 
Stebėkite gamtą internete

Neatsitraukdami nuo kompiuterio ekrano, galime stebėti tiesiogines transliacijas iš gyvūnų gyvenimo - gandrų porelę, žiurkėnų šeimyną ar net pingvinų bendruomenę.

plačiau
 
Liema ir Padamukų planetos

Naujosios lietuviškos skaitmeninės mokymosi priemonės "Liema ir Padamukų planetos" kūrėjai kviečia pradinių klasių mokinius susipažinti su išmintingaisiais Padamukais ir padėti jiems susigrąžinti klastingojo Makaulės pagrobtas žinias ir išmintį. Mokiniams siūloma įveikti ir apie 30 užduotėlių, skirtų pasaulio pažinimo įvairių ugdymo sričių gebėjimams lavinti.

plačiau
 
Sveikai maitinsies - būsi sveikas
Sveikos mitybos įpročius vaikai ugdysis, užsukę į Kidius kaimo sodybą, žaisdami Dvaro pieno žaidimą "Slegiam slegiam pieno sūrį", apsilankę ES projektų "Pienas - jėga!", "Skanioji kompanija" tinklalapiuose, aišinadamiesi duonos kelią  "Vilniaus duonos", naudodamiesi SMP "Sveikas maistas" ir kt.
plačiau
 
Saugūs kelyje ir ne tik kelyje
Puikių idėjų saugaus eismo pamokėlėms, klasės valandėlėms, pokalbiams su mokiniais apie žmogaus saugumą pasisemsime kartu su policijos bičiuliu Amsiu bei "eismo klasės" tinklapyje. Vaikai mielai dalyvaus ir projekte "Ar pasirašai?" 
plačiau
 
Rūpinkimės savo saugumu
Civilinės, priešgaisrinės  saugos temos pradinėje mokykloje integruotos į pasaulio pažinimo kursą arba kitus dalykus. Įdomiai, žaismingai pravesti šiuos užsiėmimus padės civilinės saugos mokymo centro svetainė. O atlikdami Europos informacinio centro svetainės 112 užduotis, moksleiviai įsidėmės bendrąjį pagalbos telefoną.
plačiau
 
Lietuvos socialinis gyvenimas

Jau pradinių klasių mokiniai įgyja pilietiškumo pagrindus, aiškinasi įvairius socialinio gyvenimo klausimus. Jiems gali būti įdomu sužinoti daugiau apie Lietuvos seimą, Sodrą bei kitas institucijas, be kurių neįmanomas darnus mūsų valstybės gyvavimas.

plačiau
 
Mes gyvename Europoje
Interaktyvūs žaidimai, elektroninė knyga, informaciniai straipsneliai, kitos naudingos nuorodos padės vaikams daugiau sužinoti apie Europą, Europos sąjungą, o mokytojams  - parinkti tinkamą veiklą savo mokiniams.
plačiau
 
Pinigai Europoje
"Viskas apie pinigus Europoje" ir "Euras Lietuvoje" - svetainės lietuvių kalba, kurioje mokiniai ras informacijos apie eurą, kitas Europos valiutas, pinigų istoriją, banknotų spausdinimą, monetų kalimą. Tinklaraščiai siūlo ir edukacinius žaidimus pinigų tematika. 
plačiau
 
Tu atsakingas už mūsų planetą
Ir pradinukams rūpi globalios problemos: klimato kaita, aplinkos išsaugojimas, ekologija. "Ekomokinukai", Europos komisijos projektai "Aplinka ir jaunieji europiečiai", "Klimato kaita", o taip pat  "Viskas apie energiją" ugdo nuostatą kiekvienam jaustis atsakingam už mūsų krašto, šalies ar planetos išsaugojimą.
plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   sekantis  >>