KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Keliaujame po Lietuvą
Pažvelkime į Lietuvą iš paukščio skrydžio, pakeliaukime įžymiais bei nuostabiais jos takais kartu su  "Lietuva", "Lietuvos maršrutai", "Fotoskrydis", "Lietuva panoramose", "Virtualūs turai - 3D panorama" svetainių kūrėjais.

Stebėkite gamtą internete

Neatsitraukdami nuo kompiuterio ekrano, galime stebėti tiesiogines transliacijas iš gyvūnų gyvenimo - gandrų porelę, žiurkėnų šeimyną ar net pingvinų bendruomenę.

Liema ir Padamukų planetos

Naujosios lietuviškos skaitmeninės mokymosi priemonės "Liema ir Padamukų planetos" kūrėjai kviečia pradinių klasių mokinius susipažinti su išmintingaisiais Padamukais ir padėti jiems susigrąžinti klastingojo Makaulės pagrobtas žinias ir išmintį. Mokiniams siūloma įveikti ir apie 30 užduotėlių, skirtų pasaulio pažinimo įvairių ugdymo sričių gebėjimams lavinti.

Sveikai maitinsies - būsi sveikas
Sveikos mitybos įpročius vaikai ugdysis, užsukę į Kidius kaimo sodybą, žaisdami Dvaro pieno žaidimą "Slegiam slegiam pieno sūrį", apsilankę ES projektų "Pienas - jėga!", "Skanioji kompanija" tinklalapiuose, aišinadamiesi duonos kelią  "Vilniaus duonos", naudodamiesi SMP "Sveikas maistas" ir kt.
plačiau

Saugūs kelyje ir ne tik kelyje
Puikių idėjų saugaus eismo pamokėlėms, klasės valandėlėms, pokalbiams su mokiniais apie žmogaus saugumą pasisemsime kartu su policijos bičiuliu Amsiu bei "eismo klasės" tinklapyje. Vaikai mielai dalyvaus ir projekte "Ar pasirašai?"

Rūpinkimės savo saugumu
Civilinės, priešgaisrinės  saugos temos pradinėje mokykloje integruotos į pasaulio pažinimo kursą arba kitus dalykus. Įdomiai, žaismingai pravesti šiuos užsiėmimus padės civilinės saugos mokymo centro svetainė. O atlikdami Europos informacinio centro svetainės 112 užduotis, moksleiviai įsidėmės bendrąjį pagalbos telefoną.

Lietuvos socialinis gyvenimas

Jau pradinių klasių mokiniai įgyja pilietiškumo pagrindus, aiškinasi įvairius socialinio gyvenimo klausimus. Jiems gali būti įdomu sužinoti daugiau apie Lietuvos seimą, Sodrą bei kitas institucijas, be kurių neįmanomas darnus mūsų valstybės gyvavimas.

Mes gyvename Europoje
Interaktyvūs žaidimai, elektroninė knyga, informaciniai straipsneliai, kitos naudingos nuorodos padės vaikams daugiau sužinoti apie Europą, Europos sąjungą, o mokytojams  - parinkti tinkamą veiklą savo mokiniams.

Pinigai Europoje
"Viskas apie pinigus Europoje" ir "Euras Lietuvoje" - svetainės lietuvių kalba, kurioje mokiniai ras informacijos apie eurą, kitas Europos valiutas, pinigų istoriją, banknotų spausdinimą, monetų kalimą. Tinklaraščiai siūlo ir edukacinius žaidimus pinigų tematika.
plačiau

Tu atsakingas už mūsų planetą
Ir pradinukams rūpi globalios problemos: klimato kaita, aplinkos išsaugojimas, ekologija. "Ekomokinukai", Europos komisijos projektai "Aplinka ir jaunieji europiečiai", "Klimato kaita", o taip pat  "Viskas apie energiją" ugdo nuostatą kiekvienam jaustis atsakingam už mūsų krašto, šalies ar planetos išsaugojimą.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   sekantis  >>