KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask
Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija

Kompiuterinė mokymo ir mokymosi priemonė -  Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija „Žemė, augalai, gyvūnai" padės mokiniams ir visiems besidomintiems įgyti daugiau biologijos ir geografijos žinių bei gebėjimų, išsamiau supažindins su Lietuvos klimatu, žemės gelmių ir gamtos turtais.

Tai populiariai parašyta, gausiai iliustruota enciklopedija, skirta visai šeimai. Jos adresatas ir mokiniai, kurie domisi istorija, kultūra, mokslu, gamta, ir tėvų bei senelių kartos žmonės, plečiantys savo akiratį, norintys žinoti daugiau apie savo šalį, jos gamtą ir kita.

Enciklopedijoje pateikiami išsamūs svarbiausių Lietuvos gamtos komponentų aprašai, išvardijami reikšmingiausi faktai. Čia gausu iliustracinės medžiagos, kiekvienas skyrius trumpai pristatomas įgarsintu tekstu.
Enciklopediją papildo 223 nuotraukos, 7 video siužetai (balinis vėžlys, baltasis ir juodasis gandras, lūšis su lūšiukais, taurusis elnias, vilkas, stumbrų šeimyna), 14 garso įrašų (gandrai, kirai, pelėda, žąsys, krankliai, gervės, volungė, šernai, vilkas, taurusis elnias ir kt.)