KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pažink, tyrinėk, atrask

Žmogus ir gyvoji gamta. Interaktyvios pamokėlės

Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai, gamtamoksliniai tyrimai pasaulio pažinimo srities - žmogus ir gyvoji gamta -  temų nagrinėjimui.
plačiau

Žmogus ir negyvoji gamta. Interaktyvios pamokėlės

Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai, bandymai, tyrimai pasaulio pažinimo srities - žmogus ir negyvoji gamta - temų nagrinėjimui.

Žmonių gyvenamoji aplinka. Interaktyvios pamokėlės

Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai  geografijos temų nagrinėjimui (pasaulio pažinimo sritis: žmonių gyvenamoji aplinka).

Žmonių gyvenimo kaita. Interaktyvios pamokėlės

Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai  Lietuvos bei pasaulio istorijos temų nagrinėjimui (pasaulio pažinimo sritis: žmonių gyvenimo kaita).

Sveikata ir saugumas. Interaktyvios pamokėlės

Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai  žmogaus biologijos, sveikatos temų nagrinėjimui (pasaulio pažinimo sritis: žmogaus sveikata ir saugumas).

Pažinkime Lietuvos istoriją

Visiems, kas domisi Lietuvos istorija, siūlome aplankyti didingą Lietuvos praeitį įamžinančias interneto svetaines.

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos

Susipažinti su vienu garbingiausių ir didingiausių, legendomis apipintu Lietuvos istorijos laikotarpiu - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės gyvavimo laikais  - kviečia projekto "Virtuali istorinė Lietuva - LDK" rengėjai.

Išmanieji robotai

Jau pradėjo veikti naujoji kompiuterinė priemonė, skirta veiksmingiau ugdyti pradinių klasių mokinių praktinius, problemų sprendimo gebėjimus ir kūrybiškumą "Išmanieji robotai".

Pažįstame pasaulį su "Pelėmis išdykėlėmis"

Projekto „Mokymo inovacijų taikymo infrastruktūros kūrimas siekiant plėtoti  netradicinio ugdymo formų įvairovę“ metu 15-os Lietuvos mokyklų mokytojai kūrė pamokas, skirtas naudoti su MS Mouse Mischief įrankiu. Projekto svetainėje patalpinta daugiau nei 100 interaktyvių priemonių pasaulio pažinimo pamokoms.

1   2   3   4   sekantis  >>