KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kurk, piešk, muzikuok
Mėgstantiems spalvinti

Apsilankykite, išsirinkite norimą paveikslėlį, atsispausdinkite ir spalvinkite pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis. Galite spalvinti ir "online".

Svetainėje Coloring paveikslėliai spalvinimui suskirstyti pagal temas (pvz. šventės, raidės, gyvūnai, namai ir kt.)

Svetainėje Edupics - virš dešimties tūkstančių paveikslėlių 45-iose kategorjose.

Pasirinkus šios svetainės meniu punktą "Color online" - galima spalvinti online režimu.

Svetainės The Kidz Page kūrėjai atsispausdinti ir spalvinti siūlo žaismingus vaikiškus paveikslėlius, kurie suskirstyti į 18 teminių grupių.

Kai kuriuos piešinėlius galima spalvinti ir "online" - virtualaus teptuko bei virtualių dažų pagalba.

Tūkstančiai paveikslėlių svetainėje Coloring Book Fun. Juos atsispausdiname ir spalviname.

Paveikslėliai spalvinimui iš Coloring Book

Svetainės Coloring paveikslėlius galima atsispausdinti arba spalvinti virtualiai.

Šiose svetainėse spalviname "online". Tokius paveikslėlius galime atsispausdinti, išsaugoti kompiuteryje arba nusiųsti draugams.

Nickjr svetainė siūlo spalvinti smagius paveikslėlius

arba sukurti tokį "besisukantį" meną

Čia pateiktos virtualių spalvinimo svetainių nuorodos: