KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kurk, piešk, muzikuok

Mokausi piešti

Jei norite išmokti nupiešti tam tikrus daiktus, apsilankykite šiose interneto svetainėse.

Virtualios piešimo erdvės

Internete gausu įvairių piešimo programėlių, kurių pagalba vaikai sukurs originalius piešinėlius.

Disnėjaus dirbtuvėlė

Apsilankę Disnėjaus dirbtuvėlėje, rasite darbelių su pamėgtais Disnėjaus filmukų ir knygučių herojais, o Disnėjaus Šeimos pramogų kampelyje - lengvai pagaminamų darbelių.

Idėjos vaikų darbeliams

Šimtai kūrybinių idėjų kūrybiniams darbeliams. Darbeliai suskirstyti pagal temas, pagal atlikimo technikas.   Semkitės idėjų, kurkite, eksperimentuokite !

Liema ir Padamukų planetos

Naujosios lietuviškos skaitmeninės mokymosi priemonės "Liema ir Padamukų planetos" kūrėjai kviečia pradinių klasių mokinius susipažinti su išmintingaisiais Padamukais ir padėti jiems susigrąžinti kląstingojo Makaulės pagrobtas žinias ir išmintį. Mokiniams siūloma įveikti ir dailės technologijų, muzikos, o taip pat ir kūno kultūros pamokoms skirtų linksmų užduotėlių.

Mėgstantiems spalvinti

Apsilankykite, išsirinkite norimą paveikslėlį, atsispausdinkite ir spalvinkite pieštukas, kreidelėmis, flomasteriais.... Galime ir spalvinti ir "online" režimu - virtualių dažų ir teptuko pagalba.

Piešimo programa

Atsisiuntę Pencil programėlę, galime ne tik piešti, bet ir savo piešiniams, paveikslėliams suteikti judesį - animaciją.