APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Kalbėk, skaityk, rašyk
Pažink, tyrinėk, atrask
Skaičiuok, matuok, galvok
Kurk, piešk, muzikuok
Pramogauk ir tobulėk
Išmaniųjų mokytojų kampelis
Įrankiai, programėlės
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
spausdinti
Lietutis
Smagus lietuviškų raidžių  treniruoklis - žaidimas "Lietutis" ne tik tobulins greitojo rašymo klaviatūra įgūdžius, bet ir sėkmingai lavins mokinių raštingumą, plės žodyną, pratins rašant kompiuteriu visada naudoti lietuviškas raides.
plačiau
 
Mokymosi objektai gimnazijoms
Lietuvių kalbos interaktyvių audiovizualių mokymosi modulių kurse gimnazijoms yra mokymosi objektų, kuriuos galima panaudoti ir pradinėse klasėse. Čia pradinukai gali pasiklausyti Maironio poezijos, įvairių tautosakos kūrinėlių, sužinoti apie knygnešių laikotarpį - spaudos draudimo metus, apie pirmąją lietuvišką knygą ir kita.
plačiau
 
Sukurk savo istoriją
Įvairias istorijas, pasakų knygeles, komiksus vaikai gali kurti ir virtualiose erdvėse. Kūrybinėms idėjoms realizuoti pravers ir pasakų dirbtuvėlės ar rimų paieška.
plačiau
 
Lietuvių kalbos testai pradinukams
Svetainėje pateikiamos rašybos taisyklės, elektroniniai ir spausdinimui skirti testai, kuriuos atlikdami mokiniai tobulina, įsivertina  e-ė-ie skyrimo žodžiuose, daiktavardžio, būdvardžio, veiksmažodžio rašybos gebėjimus. Testai atitinka pradinio ugdymo lietuvių kalbos rašybos mokymosi turinį.
plačiau
 
Lietuvių kalbos pratimai visiems
Atlikdami lietuvių kalbos pratimus, įvairaus amžiaus mokiniai ir suaugusieji  turi galimybę smagiai patobulinti savo rašybos, kalbos kultūros ir kitus kalbinius gebėjimus, juos įsivertinti. 
plačiau
 
Interaktyvūs pasakojimai
Interaktyvūs pasakojimai - tai flash filmukai, kurie gali būti naudojami lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo pamokose. Tinka darbui ir su specialiųjų poreikių vaikais. (Priemonių naudojimui internetas nereikalingas)
plačiau
 
Konkursai kalbos žinovams
Pristatomi respublikiniai bei tarptautiniai projektai, kuriuose gali dalyvauti visi norintys pradinukai ir pasitikrinti, įsivertinti savo lietuvių kalbos, literatūros žinias bei gebėjimus.

Pavasarį Lietuvoje vykdomi tarptautinis online projektas "Gintaro kelias"  bei  užsienio kalbų, (I -oji programa: anglų, ispanų, prancūzų, rusų, vokiečių) ir lietuvių kalbos (II -oji programa) konkursas "Kalbų kengūra".

plačiau
 
Tiems, kas domisi lietuvių kalba ir literatūra
Pažintinės svetainės, naudingos nuorodos, straipsniai - visa tai, kas gali būti naudinga mokytojui, norinčiam patobulinti savo kalbinius gebėjimus ir žinias, kokybiškai pasirengti pamokoms, praplėsti akiratį. Pristatome internetinį lietuvių kalbos žodyną, valstybinės kalbos inspekcijos, leidinių "Rubinaitis", "Gimtasis žodis" tinklalapius, lietuvių kalbos ir literatūros svetainę, H.K.Anderseną pristatantį projektą, skaitmeninę mokymosi priemonę - kompiuterinį žodyną "Lietuvių tarmės", lietuvių kalbos mokytojų svetainę "Lituanistų miestelis".
plačiau
 
Mokykimės užsienio kalbų
Apsilankykite svetainėse, kurios padeda sėkmingai mokytis kalbų. Juk kalbų mokėjimas atveria langą į pasaulį. Čia galite nustatyti savo kalbų mokymosi stilių, gebėjimų lygį, skaityti patarimus, klausytis įvairių pasaulio kalbų žodžių ir kt.
plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2