KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
Mokykimės užsienio kalbų

Apsilankykite svetainėse, kurios padeda sėkmingai mokytis kalbų. Juk kalbų mokėjimas atveria langą į pasaulį.

Lingu@net svetainėje Čia siūlome apsilankyti, norintiems nustatyti savo kalbos gebėjimų lygį, mokymosi stilių, pasirinkti tinkamiausią.  Svetainėje daug svarbių patarimų besimokantiems, taip pat anketų, testų,  naudingų nuorodų.

Virš 40 užsienio kalbų, kurių galime mokytis šios programos pagalba. Pasirinkus kalbą, norimą temą, ne tik perskaitome žodžių, išsireiškimų vertimus, bet ir juos išklausome. Be to, ir mokiniams labai įdomu, kaip, pvz. kinų kalba,  sakome "labas rytas".

Svetainėje IMENDI flash kortelių (flashcard) pagalba patraukliai išmoksime anglų kalbos žodžių.

Flashcards by Microsoft Education Lab įrankio pagalba paprasta patiems sukurti vaizdžių kortelių užsienio kalbos žodžiams mokytis ar pasitikrinti savo gebėjimus, o taip pat galime pasinaudoti kitų autorių sukurtomis flash kortelėmis.

Šauni videoabėcėlė anglų kalba.

Bitezice. Puikūs žaidimai anglų kalbai mokytis.

Versdami žodžius, tekstus, dažnai naudojame google vertėją. Bet galima išmėginti ir Tildės internetine vertyklę.

Užsienio kalbos mokykimės dainuodami. Padės svetainė lyricstraining.com