KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
Knygos internete

Kartu su vaikais  susitikime su šauniais mėgstramų knygelių herojais, skaitykime visiems žinomas A. de Sent Egziuperi "Mažasis princas", E.Milno "Mikė Pūkuotukas", Janošo "Panama yra graži", R.Kozlovo "Ežiukas rūke" ir kitas virtualias knygeles.

Mažasis princas. Svetainėje galite ne tik perskaityti visą Antuano de Sent Egziuperi knygą "Mažasis princas", bet ir nusiųsti draugui laišką su knygos iliustracijomis bei puikiomis šio kūrinio citatomis:
"... matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis".

Pūkuotuko pasaulis - svetainė, kurioje galite apsilankyti anglų rašytojo A.Milno sukurtoje, o iliustratoriaus E.Šepardo nupieštoje Šimtamylėje girioje ir susipažinti su svarbiausiais jos gyventojais, skaityti elektroninę knygos versiją, susipažinti su šios knygos autoriais, kurti ir siųsti atvirukus draugams.

Panama yra graži. Svetainėje skaitykite lenkų rašytojo Janošo (Horsto Eckerto) pasakas:
Panama labai graži,
Suraskime lobį, vaikai,
Laiškai tigrui

O apie rašytoją Janošą bei jo kūrybą galime pasiskaityti vaikų literatūros informacinėje svetainėje "Rubinaitis".

Ežiukas rūke. Kažkada rusų autorius Sergejus Kozlovas sugalvojo Ežiuką. Po to gimė animacinis filmukas, išgarsinęs Ežiuką visame pasaulyje. Šioje svetainėje (jau nebeveikia :( ?) skaitykime pasakėlių ciklą - į lietuvių kalbą išverstas ežiuko istorijas. Prisiminkime ir įsimintiną animacinį filmuką.

Iliustruota E.Mieželaičio knyga "Pasaka apie Neringą" ir kitos legendos apie Neringą.

Akvariumo istorijos - R.Valeikio knygos ir nemokama audio knyga "Akvariumo istorijos. Lilė ir melo pinklės".