KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
Interaktyvūs pasakojimai

Interaktyvūs pasakojimai - tai flash filmukai, kurie gali būti naudojami lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo pamokose. Tinka darbui ir su specialiųjų poreikių vaikais. (Priemonių naudojimui internetas nereikalingas)

RAIDĖS
Mokymosi objektas, skirtas atpažinti priebalses b ir p, lavinti jų tarimą.

MĖTINIAI SAUSAINIUKAI, UOGŲ PYRAGĖLIAI
Įgarsinti ir iliustruoti receptai, kaip pasigaminti skanumynų. Šie mokymo objektai suskaidyti į veiklos etapus atspindinčias dalis, kurias sudaro paveikslėliai, nurodantys, ko reikės tame darbo etape, simboliai, užrašai po paveikslėliais ir simboliais, veiklos aprašymai ir atliekamų veiksmų nuotraukos.

MIEGUISTAS ŪKININKAS
Pasakojimas apie tingų ūkininką, kurį ryte iš lovos veltui stengiasi prikelti jo ūkio naminiai gyvuliai.

GYVŪNŲ GARSAI
Mokymosi objektas, skirtas naminiams gyvuliams pažinti ir jų balsams pamėgdžioti

GARSŲ SAFARIS
Supažindina su šiltųjų kraštų gyvūnais – jų išvaizda ir „balsais“.

Šiuos pasakojimus galime atsisiųsti ir iš Švietimo portalo emokykla skaitmeninių priemonių saugyklos.