KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
Interaktyvios "peliukų" pamokėlės

Projekto „Mokymo inovacijų taikymo infrastruktūros kūrimas siekiant plėtoti  netradicinio ugdymo formų įvairovę“ metu 15-os Lietuvos mokyklų mokytojai kūrė pamokas, skirtas naudoti su MS Mouse Mischief įrankiu. Projekto svetainėje patalpinta virš 100 interaktyvių priemonių, lavinančių įvairius mokinių kalbinius gebėjimus.

Iš svetainės peliukai.lt galime laisvai parsisiųsti MS Power Point pamokėles-pateiktis, kuriomis, naudodami Multiple Mouse Mischief technologiją, pagyvinsime savo pamokas, lavinsime mokinių šnekamąją kalbą, plėsime žodyną, tobulinsime skaitymo, rašymo įgūdžius, ugdysime supratimą apie kalbos sandarą.

Mokytojai parengė 95 gimtosios lietuvių kalbos pamokas (1 kl. - 23 priemonės; 2 kl. - 17 priemonių;  3 kl. - 27 priemonės, 4 kl. - 28 priemonės);

21 pamoką, skirtą valstybinės kalbos mokymuisi bei
12 specialiojo ugdymo pedagogių parengtų pamokėlių, patalpintų skyrelyje "Logopedinės pratybos".

Anglų kalbai buvo sukurtos 37 pamokos

Kviečiami ir kiti Lietuvos mokytojai dalintis savo patirtimi taikant "Pelių išdykėlių" įrankį ugdymo procese ir čia talpinti savo pamokėles.