KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Kalbėk, skaityk, rašyk
Elektroniniai laikraštukai

Atsivertę virtualius žurnaliukus, vaikai susipažins su naujausiomis knygelėmis, sužinos, kas rašoma vaikiškuose leidiniuose, padedami svetainių kūrėjų  atras skaitymo malonumą. Apsilankykime istorijų apie pelytę Smailytę kūrėjų,  leidyklos "Nieko rimto", žurnalo vaikams "Bitutė", projekto "Skaityk, laisvėk, tobulėk", kai kurių Lietuvos bibliotekų svetainėse.

Smagiosios pelytės Smailytės istorijos - tai spalvingos Jurgos Sakalauskaitės pažintinės pasakėlės, kuriose 4 - 9 metų vaikai ras atsakymus į klausimus - kaip prekės atsiranda parduotuvėje, ką veikia bankininkai ar stiuardesės ir daugelį kitų. Šią lietuvišką knygelę  vaikams galima skaityti planšetiniame kompiuteryje.

Apsilankę knygelių apie pelytę Smailytę gerbėjų svetainėje, vaikai daugiau sužinos apie pelytės nuotykius, perskaitys knygelės ištraukų, pažiūrės filmuką.

Pačių šauniausių knygelių vaikams leidyklos Nieko rimto svetainė. Čia susitiksite su pamėgtų knygelių autoriais, sužinosite, kas rašoma naujausiuose skaitytojų ir fantazuotojų žurnaliuko "Laimiukas" numeriuose, galėsite skaityti ir elektroninį laikraštuką.

Žurnalo vaikams Bitutė internetinė svetainė

Pašėlęs berniukų žurnalas Flintas

Žurnalas "Lututė" ir "Lutučiukų klubas" - visiems vaikams, mylintiems gamtą.

Svetainė Skaityk, laisvėk, tobulėk buvo sukurta įprasminti 2008-uosius - Skaitymo metus. Čia svetainės autoriai supažindina su naujomis knygomis, siūlo paskaityti jų ištraukas,  vaikai dalinasi savo kūrybine patirtimi. Čia galima atsisiųsti ir sudėti knygų viršelių bei iliustracijų dėliones, pasigaminti exlibrisą. Kalendoriuje supažindinama su vaikų rašytojais, kurių 2011-aisiais minimos jubiliejinės gyvenimo sukaktys bei pristatoma jų kūryba.

Apsilankykime ir kelių Lietuvos bibliotekų internetinėse svetainėse, kur ir vaikai, ir mokytojai ras naudingos informacijos.

Klaipėdos miesto viešoji biblioteka

Kauno apskrities viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius

"Augu skaitydamas". Skaityk, dalinkis ir laimėk.