KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Išmaniųjų mokytojų kampelis
Svarbūs tinklalapiai

Naudingos, aktualios informacijos, susijusiomis su visa, kas vyksta mokykloje, ieškome populiariausiuose pedagoginiuose tinklalapiuose, skirtuose specialiajam ugdymui, mokymo priemonių pasirinkimui, neformaliojo vaikų ugdymo organizavimu, mokytojų kvalifikacijos tobulinimu, IKT diegimui mokykloje, pasirengimui šiuolaikiškoms pamokoms ir kt.

Švietimo portalas emokykla teikia išsamią edukacinę informaciją bei elektronines paslaugas švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėveliams.

Jame skelbiama informacija apie renginius, švietimo naujienas, leidinius, sudaryta galimybė švietimo bendruomenėms veiksmingai bendrauti elektroninėmis komunikavimo priemonėmis, kurti savo asmenines erdves, o ugdymo turinys tampa prieinamas skaitmeninėje erdvėje.

Siūlome kiekvienam mokytojui užsiregistruoti portale ir užsisakyti į savo elektroninį paštą naujienų bei leidinių prenumeratą, bendrauti bendradarbiavimo grupėse, diskusijų forumuose. Pradinio ugdymo mokytojų forumo grupėje, pradinukų mokytojai gali dalintis savo patirtimi, išsakyti mintis, užduoti klausimus.

Švietimo portale mokytojai gali susikurti savo asmeninę erdvę, kurios failų saugykloje jiems bus suteikta 7GB vietos įvairioms byloms talpinti. Užsiregistravę mokytojai taip pat įgaus galimybę nemokamai atsisiųsti ir naudotis kai kuriomis kompiuterinėmis programomis.

Kaip naudotis Švietimo portalu, užsiregistruoti, prenumeruoti naujienas, kurti asmeninę erdvę, skaitykite portalo prezentacijoje.

Ugdymo plėtotės centras

Virtuali kelionė klasėje. Metodinės medžiagos parengimo apie informacinių komunikacinių technologijų taikymo ugdymo procese konkursas ir darbai, pateikti mokytojų iš visos Lietuvos.

Lyderių laikas

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Švietimo mainų paramos fondas

Švietimo aprūpinimo centras. Visa informacija apie vadovėlius, mokymosi priemones, mokyklinę dokumentaciją.

Litnet mokykloms. Interneto paslaugos švietimo įstaigoms

Tinklas. Švietimo informacija, paslaugos, nuotoliniai kursai mokytojams.

Mokyklų tobulinimo centras. Aktuali informacija. Kvalifikacijos kursai mokytojams. Projektai.

Profesinių kompetencijų tobulinimo institutas. Perkvalifikavimo studijos, kvalifikacijos tobulinimo renginiai mokytojams.

Gera pamoka. Praktiški patarimai, šiuolaikiški metodai sėkmingai pamokai.

Šviesa. Leidyklos "Šviesa" svetainė

Leidyklos "Šviesa" mokymo centras

Pažinkime vaikystę. Svetainė ikimokykliniam bei priešmokykliniam ugdymui

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Paramos vaikams centras. Rengia ir koordinuoja įvairias prevencines programas, kurios padeda spręsti prievartos prieš vaikus, pagalbos vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sutrikimų, patiriantiems psichologines krizes, problemas. Centras rengia ir pradinių klasių mokiniams skirtą programą "Antras žingsnis", kuri stiprina socialinius emocinius mokinių įgūdžius.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius (buvęs Lietuvos jaunimo turizmo centras)

Pradinių klasių mokinių gabumų ugdymo akademija "Smalsutis"

PRAGGA. Pagilinto gamtamokslinio ugdymo programa skirta gabiems pradinių klasių mokiniams.

Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas.