APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
Kalbėk, skaityk, rašyk
Pažink, tyrinėk, atrask
Skaičiuok, matuok, galvok
Kurk, piešk, muzikuok
Pramogauk ir tobulėk
Išmaniųjų mokytojų kampelis
Įrankiai, programėlės
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Išmaniųjų mokytojų kampelis
spausdinti
Kūrybinės erdvės

Kūrybinės, meno dirbtuvės atveria savo duris visiems, norintiems pažinti meno pasaulį, atrasti bei plėtoti savo kūrybines galias. Apsilankykime interaktyvioje meno erdvėje "Artoteka", kūrybinėse dirbtuvėse "Vėjų fėja", "Menų valtys", pasimokykime akvarelės technikos, prikelkime įprastus daiktus naujam gyvenimui.


 

 

Interaktyvi meno erdvė Artoteka, kurioje galima pasisemti kūrybinių idėjų ir galbūt net sudalyvauti kūrybinių dirbtuvių, kurių čia siūloma apie 20, veikloje. Savo saviraišką plėtoti ar net talentus atrasti artotekos kūrėjai siūlo dekupažo, mandalų piešimo bei pynimo,  bonsai, kaligrafijos ir kitose studijose. 

 
 

Kūrybos namai Vėjų fėja - tai "nedidelio menininkų ir pedagogų ratelio sukurta ervė, skirta kūrybinei, meninei raiškai. Įvairiose studijose visą savaitę čia veikia kūrybiniai užsiėmimai skirti kūdikiams, vaikams, ikimokyklinukams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Visi kartu siekiame gilesnio, subtilesnio pasaulio pažinimo, ieškome grožio, gerumo, darbos. Mokomės prakalbinti medį, akmenį, gėlę, mokomės klausytis tylos, mokomės pasitikėti savo planeta ir mylėti visa kas gyva. Tai, ką sunku įvardinti žodžiais, mokomės išreikšti kūrybinėmis priemonėmis. Čia visi mokytojai ir mokiniai, čia visi saugūs ir laisvi" (iš svetainės pristatymo).

  


 


Menų valtys. "Menų valčių" dirbtuvės – tai unikali erdvė, kurioje ne tik mažiesiems, bet ir tėveliams, mokytojams, bibliotekininkams bei visiems norintiems organizuojami susitikimai su žymiais Lietuvos vaikų ir jaunimo literatūros rašytojais, dailininkais, tyrinėtojais, pedagogais, visokių visokiausių polėkių menininkais, rengiami seminarai ir edukacinės programos vaikams.  Plačiai atveriame duris visiems, mėgstantiems skaityti, fantazuoti, norintiems kurti ar išbandyti, o gal net atrasti savo kūrybinį braižą" (iš svetainės pristatymo). Pradinukams siūlomi susitikimai su rašytojais ir dailininkais K.Kasparavičiumi, P.Juodišiumi, S.Ach, edukaciniai užsiėmimai "Laimiuko staigmenos", "Kaip atsiranda knygos", "Tapyba ant šilko", "Akvareliniai vakarai su Sigute Ach" ir kiti. 
 

  


Akvarelės mokykla. Norintiems išmokti lieti akvarelę.

 

 


Ekodaiktai. Pasisemkime idėjų, kaip įprastinius mums daiktus galime prikelti naujam gyvenimui.