KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Išmaniųjų mokytojų kampelis
iTEC projekte - Lietuvos mokytojų patirtis

2010 metų rugsėjo mėnesį prasidėjęs Europos Komisijos finansuojamas projektas „iTEC“ siekia išbandyti žinomų ir naujai atsirandančių technologijų efektyvų taikymą pamokose.2014 m. vyko penktasis projekto etapas. Daugiau informacijos apie projektą čia

Pirmajame projekto etape Lietuvoje buvo išbandyti 2 projekto scenarijai: Šviežio oro gūsis  (angl. A BREATH OF FRESH AIR) ir Interneto duomenų archyvai  (angl. ONLINE REPOSITORIES ROCK). Susipažinkime su Lietuvos mokytojų patirtimi, rengiant pamokų scenarijus.

I   etapas

II  etapas

III etapas

IV etapas
V etapas

UPC metodininkės Alvidos Lozdienės svetainė, kurioje supažindinama su įrankiais, naudojamais rengiant pamokų scenarijus.

Fizikos mokytojos ekspertės, iTEC projekto Lietuvos technologinės dalies koordinatorės Virginijos Birenienės svetainė.