KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Išmaniųjų mokytojų kampelis

Svarbūs tinklalapiai
Naudingos, aktualios informacijos, susijusiomis su visa, kas vyksta mokykloje, ieškome populiariausiuose pedagoginiuose tinklalapiuose, skirtuose specialiajam ugdymui, mokymo priemonių pasirinkimui, neformaliojo vaikų ugdymo organizavimu, mokytojų kvalifikacijos tobulinimu, IKT diegimui mokykloje, pasirengimui šiuolaikiškoms pamokoms ir kt.

Kolegų svetainės
Puikių idėjų, naudingų mokomųjų priemonių, išmintingų patarimų, reikalingų nuorodų rasite pradinių klasių mokytojų asmeniniuose internetiniuose tinklaraščiuose. Visada smagu pas Jus užsukti. Ačiū.

Mokytojai dalijasi patirtimi

Iš mokytojų dalykininkų taip pat turime ko pasimokyti. Pristatome kai kurias biologijos, geografijos, informatikos, fizikos, anglų kalbos, technologijų mokytojų internetines svetaines, kurias sklaidant žavimės jų kūrybiškumu, semiamės idėjų, randame naudingos medžiagos.

Specialiųjų pedagogių tinklaraščiai
Puiku, kad mokytojai dalijasi savo darbo su mokiniais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių, kalbos sutrikimų, patirtimi.

iTEC projekte - Lietuvos mokytojų patirtis
2010 metų rugsėjo mėnesį prasidėjęs Europos Komisijos finansuojamas projektas „iTEC“ siekia išbandyti žinomų ir naujai atsirandančių technologijų efektyvų taikymą pamokose. 2014 m. vyko penktasis šio projekto etapas.

Ilgalaikiai teminiai planai

Šiose svetainėse rasime pradinio ugdymo dalykų ilgalaikių bei trumpalaikių teminių planų pavyzdžių, metodinių rekomendacijų.

Šeimoms
Svetainės apie šeimą, šeimai ir visiems, kuriems rūpi vaikai. Psichologija, pedagogika, laisvalaikis, šventės, renginiai, sveika gyvensena  - visa kas rūpi ir mums, mokytojams.

Kūrybinės erdvės

Kūrybinės, meno dirbtuvės atveria savo duris visiems, norintiems pažinti meno pasaulį, atrasti bei plėtoti savo kūrybines galias. Apsilankykime interaktyvioje meno erdvėje "Artoteka", kūrybinėse dirbtuvėse "Vėjų fėja", "Menų valtys", pasimokykime akvarelės technikos, prikelkime įprastus daiktus naujam gyvenimui.

Edukacinės svetainės rusų kalba
Svetainės rusų kalba, kurioje galima pasisemti idėjų, pasinaudoti parengtomis mokymo priemonėmis, metodiniais patarimais, pasiūlyti vaikams pažaisti įvairių mokomųjų žaidimų.

1   2   sekantis  >>