KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Testų, užduočių kūrimas

Su siūlomais įrankiais (pvz. Purpose Games, Quizlet, Eclipse Crossword) užduotis, testukus, apklausas mokiniams parengsite per kelias minutes.

Purpose Games. Jums tereikia užsiregistruoti, prisijungti, pasirinkti funkciją "create" ir sekant instrukcijas kurti norimas užduotis, mokymosi priemones, testus.

Užduočių su Purpose games pavyzdžiai.

Suskaičiuok. Matematikos užduotis antrokams. Vaikai atlieka dviženklio ir vienaženklio skaičiaus sudėtį bei atimtį, šimtalangyje pažymi atsakymą  žymintį skrituliuką. Jei užduotis atlikta teisingai, skrituliukas tampa žalias, jei neteisingai, užduotį reikia pakartoti, tada skrituliukas tampa geltonas, o trečiąjį kartą - raudonas. Baigus užduotį, kompiuteris parodo jos atlikimo laiką ir procentinę teisingų atsakymų išraišką.

Lietuvos miestai

Daugybos lentelė

Quizlet - įrankis, tinkantis kurti apklausoms.

Eclipse crossword - kryžiažodžių kūrimo įrankis. Atsisiunčiamas iš svetainės ir instaliuojamas į kompiuterį.