KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Žaidimai su Power Point
Naudojantis internetinėje "erdvėje" esančiais Power Point žaidimų šablonais, nesunkiai susikursite  žaismingas mokomąsias priemones.

Piešimo programa vaikams
Paprasta naudoti, žaisminga piešimo programėlė vaikams  - Drawing for Children.    Atsisiųskite ir įsiinstaliuokite į kompiuterį.

Interneto greičio matuoklė
Naudodamiesi interneto greičio matuoklėmis, lengvai patikrinsite savo kompiuterio interneto greitį.

Kompiuterių ABC
Jonavos pagrindinės mokyklos informatikos mokytojos Nomedos Urbanavičienės svetainėje publikuojamos kompiuterio pradžiamokslio video pamokos.

Virtualus universitetas
Virtualus universitetas - puiki svetainė, kurioje nesunkiai galite išmokti dirbti įvairiomis audio, video, grafikos ir kitomis programomis. Medžiaga pateikiama vaizdžiai - demonstruojami įvairūs darbo su kompiuterinėmis programomis scenarijai. Mokomoji medžiaga - nemokama, skirta tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

"Filmuokite" savo kompiuterio darbą
Kompiuteriniai įrankiai - Wink, HyperCam - labai patogūs rengiant įvairius pristatymus, vaizdžiai demonstruojant savo veiksmus, kuriuos atliekame kompiuteriu.

<<  ankstesnis  1   2   3