KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Naudingos nuorodos

Kompiuteriniai įrankiai, galintys palengvinti mokytojo darbą.

Žodžių debesys

Norint susikurti originalų paveikslėlį,  nebūtini puikūs IT valdymo gebėjimai. Pakanka norimą tekstą įkelti virtualų tokių tekstų generatorių  - pasirinkti tinkamą šriftą, spalvas, formą - ir  toks paveikslėlis papuoš jūsų mokinių darbus, klasės stendą, internetinį tinklaraštį ar kt.

plačiau

Filmukų siuntimas, vaizdo, audio formatų keitimas
Filmukų iš YouTube peržiūrai nereikės interneto ryšio, jei juos kompiuterinių programėlių pagalba atsisiųsite į savo kompiuterį. Šios programėlės taip pat leis juos konvertuoti į norimus vaizdo fomatus.

Power Point ir kiti šablonai

Ruoškite pateiktis, naudodamiesi jau parengtais šablonais. Atsisiųskite originalių fonų Jūsų pristatymams.

Matematinių užduočių generatorius
Naudodamiesi Microsoft įrankiu Math Worksheet Generator, lengvai sukursite matematines užduotis savo mokiniams.

Išbandykite muzikos kūrimo įrankį
Songsmith - puikus sprendimas mokytojams ar mokiniams, kurie neturi muzikinio išsilavinimo ir negroja jokiais instrumentais, tačiau vis tiek norėtų sukurti savo dainą.

Kurkite panoramines nuotraukas
Mokytojai ir mokiniai, turintys Asmeninę erdvę, gali išmokti kurti panoramines nuotraukas. 3D technologijos kompozicijas galite susikurti ir naudodami įrankį Photosynth.

Laikmatis

Įvairūs laikmačiai iš svetainės, kuriuos galima naudoti online arba atsisiųsti į kompiuterį,  paįvairins  Jūsų veiklas.

Garsiai.lt
Garsiai.lt - "lietuviškai kalbanti" svetainė, kuri užrašytą tekstą "įgarsina".

Susikurkite mokymosi priemonę

Čia lengvai ir greitai susikursite bei atsispausdinsite kryžiažodį, žodžių išbraukymo užduotį, žaidimo kauliuką, labirintą ar kitą mokomąją priemonę.

<<  ankstesnis  1   2   3   sekantis  >>