KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Naujos pristatymų galimybės

Naudodami kompiuterinius įrankius - Calameo, Slideboom, Prezi -  galite paįvairinti savo pateikčių demonstravimą, suteikti naujų spalvų įprastiems MS Power Point pristatymams.

Calameo. Prisiregistruokite Calameo.com  svetainėje (jungtis galima ir su facebook paskyra), įkelkite jau parengtą pateiktį ir ją galėsite peržiūrėti kaip tikrą knygą - versdami jos lapus.

Slideboom.com - puiki vieta patalpinti savo sukurtas  pateiktis internete bei dalintis jomis su kitais. Norėdami nusiųsti savo paristatymus, turite užsiregistruoti. Peržiūrai bei kitų darbų siuntimuisi registracija nebūtina.

Prezi. Šiuolaikiškas pristatymų rengimas - su Prezi internetiniu įrankiu (jungtis galima ir su facebook paskyra). Jūsų sukurti pristatymai bus originalūs, efektingi, dinamiški.

Sukūrus pristatymą, demonstravimui internetas nebus reikalingas.

Slideshare. Dar viena pateikčių bei kitų dokumentų talpinimo ir peržiūros  internete aplinka.

Naudingi patarimai, norintiems parengti kokybiškas, profesionalias pateiktis - prezentacijas.