KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Išbandykite muzikos kūrimo įrankį

Songsmith - puikus sprendimas mokytojams ar mokiniams, kurie neturi muzikinio išsilavinimo ir negroja jokiais instrumentais, tačiau vis tiek norėtų sukurti savo dainą.

Programą mokytojai, turintys Windows Live paskyrą (Asmeninę erdvę), gali atsisiųsti ir naudotis nemokamai. Kiti gali išbandyti trial versiją.

Ši muzikos kūrimo programa veikia beveik automatiškai, todėl net ne itin apie muziką nusimanantis naudotojas gali sukurti muzikos kūrinį.
Išmokti dirbti programa užteks ir keleto minučių. Naudodami kompiuterio mikrofoną padainuokite savo dainą ir Songsmith pagal jūsų dainos melodiją sukurs muziką.

* Paleidus programą, vedlys paprašo pasirinkti muzikos stilių. Kai pasirenkate stilių, programa pagroja pavyzdį.
* Iš šalia Styl Mood esančio sąrašo galite pasirinkti muzikos nuotaiką - Light (lengva) ar Lively (gyvesnė). * Muzikos stilių galima pakeisti ir vėliau. Puiki pramoga muzikos stilių keisti jau sukūrus dainą.
* Kitame žingsnyje galite pakeisti dainos greitį.
* Jei esate pasiruošę dainuoti, spustelėkite raudoną įrašymo mygtuką.
* Kad jaustumėte dainos ritmą, programa paleidžia būgnų partiją.
* Padainuokite savo dainą ir spustelėkite Stop (baigti). Tada programa išanalizuos melodiją ir paruoš jai tinkamą muzikinį pagrindą.

Sėkmės!