KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Filmukų siuntimas, vaizdo, audio formatų keitimas

Filmukų iš YouTube peržiūrai nereikės interneto ryšio, jei juos kompiuterinių programėlių pagalba atsisiųsite į savo kompiuterį. Šios programėlės taip pat leis juos konvertuoti į norimus vaizdo formatus.

FVD Suite. Atsisiuntus ir instaliavus programą, įrankių juostoje pasirenkame  "Downloader", nurodome filmuko internetinį adresą ir jį atsisiunčiame. Pasirinkus "Converter" ir nurodžius filmuko vietą kompiuteryje, vaizdas konvertuojamas pasirinktu formatu - AVI, WMV, VOB ar kt.

Real Player Downloader

Atsisiuntus programą, YouTube filmuko viršuje atsiranda papildoma juosta "Download this Video". Ją spragtelėjus, filmuką atsisiunčiame į kompiuterį.

YouTube Downloader

Atsisiuntus programą Free Studio, galime atlikti įvairius vaizdo, audio siuntimo, redagavimo, konvertavimo veiksmus.