KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės
Efektingos fotografijos ir paveikslėliai

Interneto ištekliai, kurių pagalba sukursime efektingų fotografijų, nuotraukų koliažų - jiems pritaikyti įvairias temas, rėmelius, panaudoti vizitinių kortelių, kvietimų, atvirukų, pristatymų ir kt. kūrimui. Kai kurie įrankiai leis nuotraukas nesunkiai regaguoti - apkarpyti, sukapyti į dalis, konvertuoti formatus.

LunaPic. Ši svetainė be visų kitų  nuotraukų redagavimo funkcijų, ypač pasitarnauja, kai reikia sukurti paveikslėlio permatomumą.

Ezgif. Puikus įrankis animuotų paveiksėlių kūrimui ir redagavimui.

Loonapix. Šioje svetainėje galima kurti efektingas fotografijas, uždėti rėmelius nuotraukoms, sukurti veido efektus, pagal šablonus apkarpyti nuotraukas.

Jums tereikia pasirinkti norimą atlikti veiksmą (Foto efektai, Foto rėmai, Veido efektai, Foto šablonai) ir sekant nurodymus, koreguoti norimą atvaizdą.

piZap - įrankis efektingų paveikslėlių, fotografijų kūrimui. Sukurtus darbelius galima atsisiųsti į savo kompiuterį.

Image Splitter - lengvai online sukarpysime norimą paveikslėlį.

Paveikslėlius sukarpysime ir nemokamu įrankiu Tile Mage Image Splitter, kurį atsisiunčiame iš interneto ir instaliuojame savo kompiuteryje

MS AutoCollage. Šios programos pagalba galime sukurti net keliasdešimties fotografijų koliažą.

Pho.to. Pokštauti, kuriant nuotraukų koliažus - tikras malonumas! Svetainė - rusų kalba.

iPiccy. Paveikslėlių redagavimas, efektų suteikimas, rėmelių uždėjimas.

Splashup. Alternatyva photoshop programai - fotografijų redagavimas internete.

Pickjoke. Dar vienas įrankis, kurio pagalba savo fotografjas pagyvinsime efektais ir rėmeliais.

Imicimi. Taip pat siūlo temų ir rėmelių Jūsų nuotraukoms kolekciją.

Glitter Photo.  Jūsų fotografijų redagavimui.

Block Poster. Šios programos pagalba lengvai pasigaminame didelių plakatų. Atvėrę programą, įkelkite norimą paveikslėlį. Programa jį suskaido į atskirus pasirinkto dydžio "gabalus" (Galite rinktis nuo 2 iki . Juos atsispaudinate, suklijuojate ir plakatas baigtas.