KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Įrankiai, programėlės

Įrankiai atrankoms atlikti

Įdomus įrankis, kurio pagalba galima daryti įvairias atsitiktines atrankas - pvz. išrinkti mokinius, kurie pristatys kokius nors darbelius, atsakys į klausimus, atliks įvairias užduotis ir pan. Tokios "ruletės" pagalba galima atlikti ir kitokias atrankas, pvz. išrinkti dienos, pamokos, savaitės temą, prioritetinį klausimą, uždavinių sprendimo eiliškumą ir t.t.

Efektingos fotografijos ir paveikslėliai

Interneto ištekliai, kurių pagalba sukursime efektingų fotografijų, nuotraukų koliažų - jiems pritaikyti įvairias temas, rėmelius, panaudoti vizitinių kortelių, kvietimų, atvirukų, pristatymų ir kt. kūrimui. Kai kurie įrankiai leis nuotraukas nesunkiai regaguoti - apkarpyti, sukapyti į dalis, konvertuoti formatus.

Laisvai platinami paveikslėliai

Įvairios internetinės svetainės Jums siūlo šimtus ar net tūkstančius paveikslėlių, kurie pagyvins pateiktis, iliustruos darbeliusNemaža pasiūla ir animuotų paveiksėlių.

Testų, užduočių kūrimas

Su siūlomais įrankiais (pvz. Purpose Games, Quizlet, Elipsecrossword) užduotis, testukus, apklausas, kryžiažodžius mokiniams parengsite per kelias minutes.

Pelės išdykėlės

Susipažinkite su interaktyvių pateikčių kūrimo įrankių Microsoft Mouse Mishief.

Naujos pristatymų galimybės

Naudodami kompiuterinius įrankius - Calameo, Slideboom, Prezi -  galite paįvairinti savo pateikčių demonstravimą, suteikti naujų spalvų įprastiems MS Power Point pristatymams. Čia rasite patarimų kaip parengti kokybiškas, profesionalias prezentacijas.

Paprastas filmų kūrimas

Naudodami  Movie Maker galite  sukurti puikų filmą. Prie nuotraukų, vaizdo įrašų galite įtraukti specialiųjų efektų, perėjimų, garsų ir vaizdo aprašų - tokiu būdu pasakojimas bus vaizdingesnis ir taps šauniu vaizdo siužetu.

Nuotraukų koliažas

Susikurkite nuotraukų koliažą su Microsoft Auto Coolage įrankiu.

Interaktyvūs nuotraukų koliažai

Priemonių Animoto, PictureTrail, Photo Peach pagalba kurkite įdomius vaizdo pasakojimus iš Jūsų nuotraukų, paveikslėlių.

1   2   3   sekantis  >>