KOMPIUTERIS MOKYKLOJE » Pramogauk ir tobulėk
Lietuviškos svetainės vaikams

Smagios, įdomios, pamokančios lietuviškos svetainės, skirtos vaikams. Pamėgti laidų herojai, televizijos laidelės, žurnalai ir kitokie vaikų puslapiai jums atvers savo virtualių namų duris.

* Vakaro žvaigždelė. Projekto "Kad vaikai dori užaugtų" svetainė, kurioje vaikų laukia   giesmelės, dainelės, pasakos, žurnaliukai, žaidimai , o taip pat ir "Žinių radijo" laidelė  vaikams "Vakaro žvaigždelė" bei Balticum TV transliuojama laida "Žvaigždelė".

* Gustavo enciklopedija. Populiarios Lietuvos televizijos laidos vaikams "Gustavo enciklopedija" herojus Gustavas dalinasi su jumis lengvais gardžių patiekalų receptais, o taip pat kviečia sudėlioti keleta dėlionių.

(hmmm, šiandien, 2011-08-06, Gustavas, matyt, atostogauja, svetainė neatsidaro, bet tikėkimės, netrukus vėl galėsim gardžiuotis Gustavo receptų patiekalais.)

* Pačių šauniausių knygelių vaikams leidyklos Nieko rimto svetainė. Čia susitiksite su pamėgtų knygelių autoriais, sužinosite, kas rašoma naujausiuose skaitytojų ir fantazuotojų žurnaliuko "Laimiukas" numeriuose, galėsite skaityti ir elektroninį laikraštuką.

* Žurnalo vaikams Bitutė internetinė svetainė

* Pašėlęs berniukų žurnalas Flintas

* Svetainė knygelių mylėtojams Skaityk, laisvėk, tobulėk buvo sukurta įprasminti 2008-uosius - Skaitymo metus. Čia svetainės autoriai supažindina su naujomis knygomis, siūlo paskaityti jų ištraukas,  vaikai dalinasi savo kūrybine patirtimi. Čia galima atsisiųsti ir sudėti knygų viršelių bei iliustracijų dėliones, pasigaminti exlibrisą. Kalendoriuje supažindinama su vaikų rašytojais, kurių 2011-aisiais minimos jubiliejinės gyvenimo sukaktys bei pristatoma jų kūryba.

* Svetainės Kitoks pasaulis kūrėjai rašo:

"Mes kuriame svetainę, kurioje būtų gera visiems: vaikams, tėvams ir mokytojams. Svajojame, kad kiekvienas čia atėjęs susirastų bendraminčių ir galėtų šauniai praleisti laiką. Svetainė ir žurnaliukas skirti pradedantiems skaityti vaikams, siekiant sužadinti jų žingeidumą, norą tobulėti. Kūrybiniai konkursai skatins vaikučius aktyviai dalyvauti svetainės veikloje, padės ugdyti jų fantaziją, skyrelyje „Paplepėkime" vaikai ir tėveliai galės bendrauti virtualioje erdvėje, „Paguodos kampelyje" suras naudingų patarimų liūdintys, o kūrybingi ir išradingi „Kūrybos kampelyje" galės savo gražiausius kūrinius pristatyti svetainės lankytojams.

Skyrelyje „Pamokėlės" ketiname pateikti mokomosios ir lavinamosios medžiagos vaikams ir mokytojams. Kviečiame bendradarbiauti mokytojus ir darželių auklėtojus. Kiekvienas apsilenkęs mūsų svetainėje - laukiamas ir mylimas"

Tad užsukime ir mes.

* Žaidimai, darbeliai, filmukai svetainėje vaikam ir ne tik.

* Mažasis
meškiukas Barnis atveria savo pasaulį - vaikai jame žaisti, rinkti taškus, skaityti Barnio pasakėles, atsispausdinti užduotėlių.

Savo knygynėlyje Barnis siūlo paskaityti linksmas iliustruotas pasakėles. Čia jų beveik keturiasdešimt.

Barnio mokyklėlėje mažyliai ras žaidimų, kurie lavins vaikų atmintį, dėmesį, mokys pažinti laikrodį, skaičiuoti.

* Nykštukas.
Linksmas žurnaliukas vaikams, kuriame  - dainelės, pasakėlės, dirbtuvėlės, žaidimai.